Dowcipy, gry , zabawy i wszystko co śmieszne
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 16 sty 2015, 06:09
<pies>
Scelena
-
beata1401
- Posty: 244
- Rejestracja: 10 sty 2015, 14:19
- Marka samochodu: Renault Scenic II 1.6 16V
- Lokalizacja: warmia-mazury
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
- Znak zodiaku:

Post
autor: beata1401 » 16 sty 2015, 16:45
Śliczny

beata1401
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 17 sty 2015, 10:21
Wy też zapodawajcie zdjęcia

Scelena
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 18 sty 2015, 09:47
<pies>
Scelena
-
beata1401
- Posty: 244
- Rejestracja: 10 sty 2015, 14:19
- Marka samochodu: Renault Scenic II 1.6 16V
- Lokalizacja: warmia-mazury
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
- Znak zodiaku:

Post
autor: beata1401 » 18 sty 2015, 14:33
Oto mój prywatny <pies> <lol>

beata1401
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 18 sty 2015, 16:13
Śliczności

Ile już ma ?
Scelena
-
beata1401
- Posty: 244
- Rejestracja: 10 sty 2015, 14:19
- Marka samochodu: Renault Scenic II 1.6 16V
- Lokalizacja: warmia-mazury
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
- Znak zodiaku:

Post
autor: beata1401 » 18 sty 2015, 19:43
Aktualnie ma 1,5 roku roku :]
beata1401
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 19 sty 2015, 08:53
To już pewnie kawał psiorka z niego wyrosło

On jest brązowy czy czarny ?
Scelena
-
beata1401
- Posty: 244
- Rejestracja: 10 sty 2015, 14:19
- Marka samochodu: Renault Scenic II 1.6 16V
- Lokalizacja: warmia-mazury
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
- Znak zodiaku:

Post
autor: beata1401 » 19 sty 2015, 14:42
Duży to on nie urósł. Kolor ma czekoladowy, z nosem brązowym. Jest bez ogona <lol2> Wszyscy sią pytają co za rasa <lol>
beata1401
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 19 sty 2015, 15:57
Jednym słowem przerobiony na myśliwski

Scelena
-
beata1401
- Posty: 244
- Rejestracja: 10 sty 2015, 14:19
- Marka samochodu: Renault Scenic II 1.6 16V
- Lokalizacja: warmia-mazury
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
- Znak zodiaku:

Post
autor: beata1401 » 19 sty 2015, 20:30
Chyba z nimi spokrewniony trochę, bo biega i skacze jak sarna. Większe psy go nie doganiają. Codziennie porządnie musi się wyhasać, bo po mieszkaniu nam biega <urwanie glowy>
beata1401
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 19 sty 2015, 20:43
No niestety pies to obowiązek wyprowadzania .Musi się wyszaleć bo młody jeszcze

Scelena
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 20 sty 2015, 09:05
Dzisiaj taki pisklak

Scelena
-
beata1401
- Posty: 244
- Rejestracja: 10 sty 2015, 14:19
- Marka samochodu: Renault Scenic II 1.6 16V
- Lokalizacja: warmia-mazury
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
- Znak zodiaku:

Post
autor: beata1401 » 20 sty 2015, 18:42
Uwielbiam psy

a tego kiedyś nawet miałam na tapecie w komputerze

beata1401
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 20 sty 2015, 19:30
Ja też straszna psiara jestem. Kiedyś nie lubiłam kotów może dlatego , że w domu zawsze były psy a o kotach niezbyt dobre opinie słyszałam. Wszystko się zmieniło odkąd kupiłam domek i pewna kotka zdradziła swoich właścicieli i przeniosła się do mnie dając mi radość z potomstwa <kot> Oj miałam ja przeboje z tymi kociakami :>
Scelena