Szczeniak na dziś :)

Dowcipy, gry , zabawy i wszystko co śmieszne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: Scelena » 16 sty 2015, 06:09

<pies>

Awatar użytkownika
beata1401
Posty: 244
Rejestracja: 10 sty 2015, 14:19
Marka samochodu: Renault Scenic II 1.6 16V
Lokalizacja: warmia-mazury
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: beata1401 » 16 sty 2015, 16:45

Śliczny :)

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: Scelena » 17 sty 2015, 10:21

Wy też zapodawajcie zdjęcia :)

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: Scelena » 18 sty 2015, 09:47

<pies>

Awatar użytkownika
beata1401
Posty: 244
Rejestracja: 10 sty 2015, 14:19
Marka samochodu: Renault Scenic II 1.6 16V
Lokalizacja: warmia-mazury
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: beata1401 » 18 sty 2015, 14:33

Oto mój prywatny <pies> <lol>
Obrazek

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: Scelena » 18 sty 2015, 16:13

Śliczności :) Ile już ma ?

Awatar użytkownika
beata1401
Posty: 244
Rejestracja: 10 sty 2015, 14:19
Marka samochodu: Renault Scenic II 1.6 16V
Lokalizacja: warmia-mazury
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: beata1401 » 18 sty 2015, 19:43

Aktualnie ma 1,5 roku roku :]

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: Scelena » 19 sty 2015, 08:53

To już pewnie kawał psiorka z niego wyrosło :) On jest brązowy czy czarny ?

Awatar użytkownika
beata1401
Posty: 244
Rejestracja: 10 sty 2015, 14:19
Marka samochodu: Renault Scenic II 1.6 16V
Lokalizacja: warmia-mazury
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: beata1401 » 19 sty 2015, 14:42

Duży to on nie urósł. Kolor ma czekoladowy, z nosem brązowym. Jest bez ogona <lol2> Wszyscy sią pytają co za rasa <lol>

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: Scelena » 19 sty 2015, 15:57

Jednym słowem przerobiony na myśliwski :)

Awatar użytkownika
beata1401
Posty: 244
Rejestracja: 10 sty 2015, 14:19
Marka samochodu: Renault Scenic II 1.6 16V
Lokalizacja: warmia-mazury
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: beata1401 » 19 sty 2015, 20:30

Chyba z nimi spokrewniony trochę, bo biega i skacze jak sarna. Większe psy go nie doganiają. Codziennie porządnie musi się wyhasać, bo po mieszkaniu nam biega <urwanie glowy>

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: Scelena » 19 sty 2015, 20:43

No niestety pies to obowiązek wyprowadzania .Musi się wyszaleć bo młody jeszcze :)

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: Scelena » 20 sty 2015, 09:05

Dzisiaj taki pisklak :)

Awatar użytkownika
beata1401
Posty: 244
Rejestracja: 10 sty 2015, 14:19
Marka samochodu: Renault Scenic II 1.6 16V
Lokalizacja: warmia-mazury
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: beata1401 » 20 sty 2015, 18:42

Uwielbiam psy :) a tego kiedyś nawet miałam na tapecie w komputerze :)

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Szczeniak na dziś :)

Post autor: Scelena » 20 sty 2015, 19:30

Ja też straszna psiara jestem. Kiedyś nie lubiłam kotów może dlatego , że w domu zawsze były psy a o kotach niezbyt dobre opinie słyszałam. Wszystko się zmieniło odkąd kupiłam domek i pewna kotka zdradziła swoich właścicieli i przeniosła się do mnie dając mi radość z potomstwa <kot> Oj miałam ja przeboje z tymi kociakami :>

ODPOWIEDZ