Imieniny - Urodziny
- Scelena
- Posty: 148747
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
- Podziękował;: 257 razy
- Otrzymał podziękowań: 200 razy
- Znak zodiaku:

Re: Imieniny - Urodziny
A dzięki
Gdyby nie internet to bym nawet o tym nie wiedziała . Dzisiaj wchodzę , patrzę a tu wyświetla , że admin ma urodziny... Admin ma urodzinyyyy ?? nosz kurka to ja hehehehehe <lol2>
- Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
- Podziękował;: 90 razy
- Otrzymał podziękowań: 117 razy
- Znak zodiaku:

Re: Imieniny - Urodziny
No to adminie Sceleno wszystkiego puszkowego <lol2>
No a tak na serio mnóstwo dobra i miłości dookoła, wielu mądrych i wspaniałych ludzi na co dzień, zdrowia, bo bez zdrowia nie ma nic.
A najbardziej, żeby ten czas płynął jak najwolniej <lol2>
<urodziny> <urodziny> <urodziny>
No a tak na serio mnóstwo dobra i miłości dookoła, wielu mądrych i wspaniałych ludzi na co dzień, zdrowia, bo bez zdrowia nie ma nic.
A najbardziej, żeby ten czas płynął jak najwolniej <lol2>
<urodziny> <urodziny> <urodziny>
- Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
- Podziękował;: 90 razy
- Otrzymał podziękowań: 117 razy
- Znak zodiaku:

Re: Imieniny - Urodziny
Dorotko czekam na Ciebie i czekam...
Wszystkiego najlepszego Ci życzę a najbardziej rosnącej liczby użytkowników Twojego forumka <bukiet> <bukiet> <bukiet>
Wszystkiego najlepszego Ci życzę a najbardziej rosnącej liczby użytkowników Twojego forumka <bukiet> <bukiet> <bukiet>
- Scelena
- Posty: 148747
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
- Podziękował;: 257 razy
- Otrzymał podziękowań: 200 razy
- Znak zodiaku:

Re: Imieniny - Urodziny
Ehhh nornice poprzegryzały przewody i nie miałam internetu od rana <zdziwiony> A wszystko przez to , że nie miałam sumienia wysypać trutki bo są takie śliczne <lol2> Zgłosiłam awarię ok. 6 rano a monter przyszedł po 15 stwierdzając fakt , iż w na centrali i w skrzynce łącze jest czyli.... ??
U mnie coś nawaliwszy....
Po nitce do kłębka okazało się , że przewody poprzegryzane . Całą instalację musiał od nowa wyprowdzić ehhhh a potem goście i nie miałam możliwości wcześniej wejść.
Dzięki Myszko , jotjot i Ygulo za życzonka <piwo>
U mnie coś nawaliwszy....
Po nitce do kłębka okazało się , że przewody poprzegryzane . Całą instalację musiał od nowa wyprowdzić ehhhh a potem goście i nie miałam możliwości wcześniej wejść.
Dzięki Myszko , jotjot i Ygulo za życzonka <piwo>


