Imieniny - Urodziny

Życzenia okazjonalne. Świąteczne, imieniny, urodziny.Kalendarz imienin
ODPOWIEDZ
Motorynka
Posty: 854
Rejestracja: 22 kwie 2014, 13:55
Lokalizacja: Głogów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Motorynka » 25 lis 2014, 10:33

<bukiet> Wszystkiego najlepszego <urodziny>

Awatar użytkownika
Yaga
Junior Admin
Posty: 6472
Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:58
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Yaga » 25 lis 2014, 21:42

Oooo, jak mi miło...bardzo Wam dziękuję.
::girl_witch::

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 25 lis 2014, 21:44

Nie dziękuj tylko stawiaj coś <jabol> <lol2>

Awatar użytkownika
Yaga
Junior Admin
Posty: 6472
Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:58
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Yaga » 14 gru 2014, 11:45

Scelena,
Obrazek
::girl_witch::

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 14 gru 2014, 12:14

A dzięki :) Gdyby nie internet to bym nawet o tym nie wiedziała . Dzisiaj wchodzę , patrzę a tu wyświetla , że admin ma urodziny... Admin ma urodzinyyyy ?? nosz kurka to ja hehehehehe <lol2>

BenTen
Posty: 170
Rejestracja: 24 sie 2014, 18:59
Lokalizacja: Małopolska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Lew

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: BenTen » 14 gru 2014, 18:48

<bukiet> W S Z Y S T K I E G O <bukiet> N A J L E P S Z E G O <bukiet>

Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Mysza » 14 gru 2014, 18:49

No to adminie Sceleno wszystkiego puszkowego <lol2>
No a tak na serio mnóstwo dobra i miłości dookoła, wielu mądrych i wspaniałych ludzi na co dzień, zdrowia, bo bez zdrowia nie ma nic.
A najbardziej, żeby ten czas płynął jak najwolniej <lol2>
<urodziny> <urodziny> <urodziny>

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 14 gru 2014, 18:51

Oo tak , stanowczo za szybko płynie :) Dzięki Wam za życzonka <piwo>

Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Mysza » 14 gru 2014, 18:57

No to zdrowie Twoje w gardło moje <lol2>

Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Mysza » 06 lut 2015, 06:51

Sceleno czy to dzisiaj Twój dzień imieninowy??

Awatar użytkownika
Yaga
Junior Admin
Posty: 6472
Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:58
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Yaga » 06 lut 2015, 08:13

Chyba tak
Scelena...najlepszego!!! <piwo>
::girl_witch::

Awatar użytkownika
jotjot
Posty: 260
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:13
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: jotjot » 06 lut 2015, 17:40

Dorotko, wszystkiego najlepszego <jabol> <kwiatek> <urodziny>

Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Mysza » 06 lut 2015, 20:33

Dorotko czekam na Ciebie i czekam...
Wszystkiego najlepszego Ci życzę a najbardziej rosnącej liczby użytkowników Twojego forumka <bukiet> <bukiet> <bukiet>

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 06 lut 2015, 23:24

Ehhh nornice poprzegryzały przewody i nie miałam internetu od rana <zdziwiony> A wszystko przez to , że nie miałam sumienia wysypać trutki bo są takie śliczne <lol2> Zgłosiłam awarię ok. 6 rano a monter przyszedł po 15 stwierdzając fakt , iż w na centrali i w skrzynce łącze jest czyli.... ??
U mnie coś nawaliwszy....
Po nitce do kłębka okazało się , że przewody poprzegryzane . Całą instalację musiał od nowa wyprowdzić ehhhh a potem goście i nie miałam możliwości wcześniej wejść.
Dzięki Myszko , jotjot i Ygulo za życzonka <piwo>

gruby1993
Posty: 138
Rejestracja: 13 paź 2014, 19:05
Marka samochodu: nogi :-))
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: gruby1993 » 07 lut 2015, 02:08

a ja myślałem że a nie ważne.... cieszę się że jesteś

ODPOWIEDZ