
Tematy dotyczące motoryzacji
Online
-
Scelena
- Posty: 148774
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 20 cze 2021, 06:56
Scelena
-
Halik
- Posty: 62537
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
171 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 20 cze 2021, 09:35
Halik
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 04 lip 2021, 10:42
Arek
-
BogdanK
- Posty: 13169
- Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
- Marka samochodu: Kia Venga 1,6
- Lokalizacja: Katowice
-
Podziękował;:
188 razy
-
Otrzymał podziękowań:
164 razy
Post
autor: BogdanK » 14 lip 2021, 11:17
BogdanK
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 14 lip 2021, 19:24
Arek
-
Halik
- Posty: 62537
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
171 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 14 lip 2021, 21:46
Halik
-
Yann
- Posty: 134
- Rejestracja: 15 kwie 2017, 21:49
- Marka samochodu: Mercedes
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
4 razy
Post
autor: Yann » 20 lip 2021, 00:28
Mam co prawda klimatyzację w służbowym samochodzie, ale nie używam jej. Jestem uczulony i po jeździe z klimatyzacją na drugi dzień padam.

Yann
Online
-
Scelena
- Posty: 148774
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 20 lip 2021, 08:50
Nie wszystkim służy

Scelena
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 20 lip 2021, 14:43
Klimatyzację używa się z głową a nie zamrażarka w aucie ;)
Ma schłodzić powietrze o kilka stopni niż na zewnątrz a nie w aucie 18 a na dworze 30.
Nikt tego nie wytrzyma.
Arek
-
sebap
- Administrator
- Posty: 59994
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
-
Podziękował;:
204 razy
-
Otrzymał podziękowań:
251 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: sebap » 20 lip 2021, 16:29
Gdy jest bardzo wysoka temperatura na zewnątrz to ustawiamy 20 stopni, gdy tak jak dziś czy wczoraj to 21-22 i jest super.
sebap
-
Yann
- Posty: 134
- Rejestracja: 15 kwie 2017, 21:49
- Marka samochodu: Mercedes
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
4 razy
Post
autor: Yann » 23 lip 2021, 00:05
Zapewniam, nie ustawiam nie wiadomo jak niskiej temperatury. To kwestia alergii.
Yann
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 23 lip 2021, 07:45
mam syna alergika, zadbana i często dezynfekowana klimatyzacja nie wywołuje alergii.
Tylko przeholowałem z terminem i już było po ptokach.
Arek
-
Yann
- Posty: 134
- Rejestracja: 15 kwie 2017, 21:49
- Marka samochodu: Mercedes
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
4 razy
Post
autor: Yann » 23 lip 2021, 10:04
Prawdopodobnie więc w moim samochodzie służbowym nigdy nie była dezynfekowana. Muszę pogadać z szefem.
- Za ten post autor Yann otrzymał podziękowanie:
- Arek (23 lip 2021, 11:07)
Yann
Online
-
Scelena
- Posty: 148774
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 19 wrz 2025, 07:13
Scelena
-
sebap
- Administrator
- Posty: 59994
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
-
Podziękował;:
204 razy
-
Otrzymał podziękowań:
251 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: sebap » 19 wrz 2025, 08:01
Straszyć to my a nie nas

- Za ten post autor sebap otrzymał podziękowanie:
- Scelena (19 wrz 2025, 11:01)
sebap