Ceny paliw - ON, PB, LPG
- BogdanK
- Posty: 13169
- Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
- Marka samochodu: Kia Venga 1,6
- Lokalizacja: Katowice
- Podziękował;: 188 razy
- Otrzymał podziękowań: 164 razy
Ceny paliw - ON, PB, LPG
Wczoraj Katowice, BP - Ultimate ON Active - 7,78 zł. W związku z czwartkową promocją cena wynosiła 7,53 a dodatkowo z kartą BP dostałem dodatkowy rabat 30 gr, czyli na litr paliwa zapłaciłem 7,23 zł.
- Halik
- Posty: 62540
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Ceny paliw - ON, PB, LPG
W ciągu tygodnia cena ON na Orlenie i BP wzrosła o 60 gr
Obecnie wynosi 7,71zł /l. W Auchanie 7,28zł.
- Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
- Podziękował;: 90 razy
- Otrzymał podziękowań: 117 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
W sobotę jechałam po siostrę na lotnisko do Gdańska i zatankowałam do pełna lpg i za stówkę beny. Bena po 6,52, lpg 3,09. Gazu starczyło na obie strony, w niedziele pojechałam zatankować, myślałam, że coś źle widzę, ale faktycznie lpg wzrosło z 3,09 do 3,19, masakra 10 groszy na litrze. Bena 95 bez zmian, na inne nie patrzyłam. Małż zaraz się wybiera tankować, ciekawe, ile zapłaci.
- Halik
- Posty: 62540
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Ceny paliw - ON, PB, LPG
No i granica 8zł przekroczona. ON 8,09zł
Niektórzy zapowiadają, że ceny w przyszłym tygodniu mają przekroczyć nawet 9zł 
- sebap
- Administrator
- Posty: 59996
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
- Podziękował;: 204 razy
- Otrzymał podziękowań: 251 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Od nowego roku ma być VAT podniesiony i by podskoczyło coś koło 10zł ale nie zrobią tego z wiadomych przyczyn.
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Też bene mam jeszcze z czasów przed militarnych, ale znowu ile też trzeba by ja wymienić bo jednak i benzyna się starzeje.
- Scelena
- Posty: 148776
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
- Podziękował;: 258 razy
- Otrzymał podziękowań: 200 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
A teraz po ile jest ? Nie dziwcie się, że pytam, ale już nie pamiętam kiedy ostatni raz się tankowałam 
