Absolutnie nie bronię nikogo (Orlen kroi niemiłosiernie na marży) ale zauważ, że w 2012 roku kurs dolara był o ponad złotówkę niższy.
Ceny paliw - ON, PB, LPG
- sebap
- Administrator
- Posty: 59996
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
- Podziękował;: 204 razy
- Otrzymał podziękowań: 251 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Kurs USD 2012.05.17 - 3.42zł.
Kurs USD 2022.05.17 - 4.42 zł
2012.03 cena baryłki 128,36 USD
2022.05.18 cena baryłki 109,60 USD
To różnica już pokrywa różnicę w kursie.
A baryłka to około 159 litrów
A za litr ON w 2012 nie płaciłem powyżej 6 zł a VAT był 23%.
Kurs USD 2022.05.17 - 4.42 zł
2012.03 cena baryłki 128,36 USD
2022.05.18 cena baryłki 109,60 USD
To różnica już pokrywa różnicę w kursie.
A baryłka to około 159 litrów
A za litr ON w 2012 nie płaciłem powyżej 6 zł a VAT był 23%.
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Mnie zawsze zastanawia jedno.. podrożec potrafi w ciągu dnia o nawet 60 gr....
ale nigdy nie potrafi stanieć o więcej niż 5-10 groszy...
Druga sprawa jak może zdrożeć paliwo już wyprodukowane które jest w zbiornikach stacji????
to jest jakiś absurd a nawet więcej sabotaż.
ale nigdy nie potrafi stanieć o więcej niż 5-10 groszy...
Druga sprawa jak może zdrożeć paliwo już wyprodukowane które jest w zbiornikach stacji????
to jest jakiś absurd a nawet więcej sabotaż.
- Halik
- Posty: 62540
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Ceny paliw - ON, PB, LPG
To jest magia
Ludziom zarzucali, że chcą się wzbogacić na drugich bo wykorzystują okazję a tutaj mamy to samo 
- sebap
- Administrator
- Posty: 59996
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
- Podziękował;: 204 razy
- Otrzymał podziękowań: 251 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Hasło wiecznie żywe: Nie kradnij! Władza nie lubi konkurencji.
- Ocena: 33.33%
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Zwykli ludzie to widzą od samego początku, że nas dymają na paliwie.
A oni dopiero teraz to zauważyli?
A oni dopiero teraz to zauważyli?
- BogdanK
- Posty: 13169
- Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
- Marka samochodu: Kia Venga 1,6
- Lokalizacja: Katowice
- Podziękował;: 188 razy
- Otrzymał podziękowań: 164 razy
Ceny paliw - ON, PB, LPG
Dzisiaj Katowice, BP - Ultimate ON Active - 7,29 zł (w czwartki na BP paliwo jest tańsze, wczoraj ON Active kosztował 7,49 zł).
Przy okazji, po tankowaniu do pełna, wyliczyłem średnie spalanie i wyszło 4,78 L/100 km (1/3 trasy 120 km/h i 2/3 jazda miejska)
Przy okazji, po tankowaniu do pełna, wyliczyłem średnie spalanie i wyszło 4,78 L/100 km (1/3 trasy 120 km/h i 2/3 jazda miejska)

