Ceny paliw - ON, PB, LPG
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Dziś LPG po 3.79 czyli 4gr w dół...
Ciekawe że jak szło w górę to po 10gr co pół dnia...
Ciekawe że jak szło w górę to po 10gr co pół dnia...
- sebap
- Administrator
- Posty: 59996
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
- Podziękował;: 204 razy
- Otrzymał podziękowań: 251 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Podwyżki się szykują na paliwa z Orlenu. Kupują taniej ruską ropę i zarabiają ogromne pieniądze.
- Ocena: 16.67%
- Halik
- Posty: 62540
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Ceny paliw - ON, PB, LPG
Gdzieś słyszałem, że prezes Orlenu chwalił się rekordowym zyskiem w zeszłym roku na poziomie chyba 11,2mld 
- Ocena: 16.67%
- Halik
- Posty: 62540
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Ceny paliw - ON, PB, LPG
Ekonomiści tak mówią, że paliwo na poziomie 8zł/l to tylko kwestia czasu. Może być nawet i powyżej 9zł/l.
Zdrożeje ON to wszystko automatycznie pójdzie w górę
Zdrożeje ON to wszystko automatycznie pójdzie w górę
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Pewnie, a ceny na stacjach i te bajeczki to wciskanie nam KITU !!!!
No a kiedy mają nas wydoić jak nie teraz !!!!!
ropa tańsza niż w 2010 a ceny w uj wysokie o to jeszcze z 8% VAT-em.
Polski naród tępy naród daje się w wała robić a oni krocie zarabiają.
- Ocena: 16.67%
- Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
- Podziękował;: 90 razy
- Otrzymał podziękowań: 117 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Arek dokładnie jak mówisz. Orlen kupuje tanio w Rosji a nam wmawia, że drogo. Potem Obajtek chwali się zyskiem. Oligarchia nam się buduje.
- Ocena: 16.67%
- Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
- Podziękował;: 90 razy
- Otrzymał podziękowań: 117 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Wyobrażacie sobie, że Orlen podniósł marże na baryłce ropy z 8 do 30 dolców???? 
- sebap
- Administrator
- Posty: 59996
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
- Podziękował;: 204 razy
- Otrzymał podziękowań: 251 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Nie jestem zdziwiony. To biznes, we wszystkich krajach kroją ludzi na kasę, wojna jest pretekstem.
- Ocena: 16.67%
