Ceny paliw - ON, PB, LPG
- Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
- Podziękował;: 90 razy
- Otrzymał podziękowań: 117 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
No właśnie jeszcze trochę zostało w butli, ale pojechałam zatankować zanim będzie po 4. Gościu na stacji powiedział, że to kwestia 2, 3 dni. Na Auchanie nie można samemu tankować lpg, ochroniarz tankuje.
- Halik
- Posty: 62537
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Ceny paliw - ON, PB, LPG
- Ocena: 16.67%
- Halik
- Posty: 62537
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Ceny paliw - ON, PB, LPG
Tylko
Ja się czasami dziwię dlaczego cena LPG nie kosztuje już w granicach 5zł 
- sebap
- Administrator
- Posty: 59996
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
- Podziękował;: 204 razy
- Otrzymał podziękowań: 251 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Gaz jest wydobywane niejako "przy okazji" wydobycia ropy, gaz otacza złoża ropy więc teoretycznie wydobycie jest sporo tańsze.
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Jak gaz będzie za 5zł to nie chcij znać ceny PB lub ON….
Nie podałem ceny ze tak tanio…. Tylko ze już tak drogo.
- Halik
- Posty: 62537
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Ceny paliw - ON, PB, LPG
Panowie przecież jest co raz więcej aut na LPG i Pb a mimo wszystko ON nadal najdroższe
@sebap wiem, że gaz jest produktem "ubocznym" ale patrząc na to wszystko to mają okazję zarobić jeszcze więcej.
@sebap wiem, że gaz jest produktem "ubocznym" ale patrząc na to wszystko to mają okazję zarobić jeszcze więcej.
- Halik
- Posty: 62537
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Ceny paliw - ON, PB, LPG
U mnie na stacji ON -34 grosze
Na LPG nie patrzę bo mnie wkurza, że taki tani

Na LPG nie patrzę bo mnie wkurza, że taki tani
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Co stoi na przeszkodzie zakup aut z LPG 


Na razie LPG stoi.. ale dziś po trasie już po 3,43 widziałem
Na razie LPG stoi.. ale dziś po trasie już po 3,43 widziałem
- Halik
- Posty: 62537
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Ceny paliw - ON, PB, LPG
Żona
Chciałem coś kupić drugiego małego ale weź kobiecie przetłumacz...
Dobrze, że na stacjach zaczyna tanieć
