Ceny paliw - ON, PB, LPG
- sebap
- Administrator
- Posty: 59994
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
- Podziękował;: 204 razy
- Otrzymał podziękowań: 251 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
USA, Kanada i GB wprowadzają embargo na kacapską ropę czyli to znaczy jedno - dogadali się z Iranem lub z Wenezuelą. Albo z tym i tym. UE do końca roku zmniejszy import od kacapów o 2/3 czyli baryłka będzie oscylować koło 200 dolarów. Obstawiam, że do 15-17zł za litr będzie kosztować paliwo.
Co Wy na to?
Co Wy na to?
- Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
- Podziękował;: 90 razy
- Otrzymał podziękowań: 117 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Przesiądziemy się na mzk jak za komuny. Może czas dobry rower kupić? Może jakiś skuterek??
- Halik
- Posty: 62537
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Ceny paliw - ON, PB, LPG
Wczoraj ON 7,19zł, dzisiaj już 7,78zł
A podobno zmiany cen miały być przy nowej dostawie. To tyle paliwa sprzedają, że codziennie cysterna przyjeżdża 
- BogdanK
- Posty: 13169
- Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
- Marka samochodu: Kia Venga 1,6
- Lokalizacja: Katowice
- Podziękował;: 188 razy
- Otrzymał podziękowań: 164 razy
Ceny paliw - ON, PB, LPG
Czytałem w necie, że skutkiem ubocznym wysokich cen paliwa są nasilające się: kradzieże paliwa z baków (większość aut ma cały bak zatankowany), kradzieże paliwa na stacjach (ucieczka ze stacji po zatankowaniu) oraz kradzieże tablic rejestracyjnych (wykorzystywanych podczas kradzieży paliwa na stacjach).
https://finanse.wp.pl/ceny-paliw-na-prz ... 196039232a
https://finanse.wp.pl/ceny-paliw-na-prz ... 196039232a
- Halik
- Posty: 62537
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Ceny paliw - ON, PB, LPG
W Tarnowie Podgórnym podobne ceny
Pomału się zastanawiam czy nie kupić jakiegoś małego auta w LPG
Pomału się zastanawiam czy nie kupić jakiegoś małego auta w LPG
- BogdanK
- Posty: 13169
- Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
- Marka samochodu: Kia Venga 1,6
- Lokalizacja: Katowice
- Podziękował;: 188 razy
- Otrzymał podziękowań: 164 razy
Ceny paliw - ON, PB, LPG
Zatankowanie 50 litrów diesla (ON) dwa tygodnie temu kosztowało ok. 280 zł, teraz ok. 410 zł 
- Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
- Podziękował;: 90 razy
- Otrzymał podziękowań: 117 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Małż szukał kugi, escape 2.0 a teraz zaczął oglądać fordy ecosport... ani eco ani sport...

