Ceny paliw - ON, PB, LPG
- sebap
- Administrator
- Posty: 59994
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
- Podziękował;: 204 razy
- Otrzymał podziękowań: 251 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
No i on wie co robi. Sankcje sankcjami ale miliardy z ropy i gazu codziennie płyną na wschód. Europa nie może z tego zrezygnować bo jak zrezygnuje to za jakiś czas będziemy graniczyć z Chinami.
- sebap
- Administrator
- Posty: 59994
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
- Podziękował;: 204 razy
- Otrzymał podziękowań: 251 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
U nas wczoraj widziałem ON po 6,7 a PB po 6,5. Gaz 3,01. Jeszcze trochę wojny i po 10 będzie, w dodatku na wydział bo OPEC nie zgodził się na zwiększenie wydobycia a z Iranem pewnie się nie dogadają.
- BogdanK
- Posty: 13169
- Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
- Marka samochodu: Kia Venga 1,6
- Lokalizacja: Katowice
- Podziękował;: 188 razy
- Otrzymał podziękowań: 164 razy
Ceny paliw - ON, PB, LPG
https://finanse.wp.pl/limity-na-stacjac ... 723534912a
"W tej chwili ceny benzyny i oleju przekroczyły na stacjach 6 zł.
- Wydaje mi się, że pod koniec przyszłego tygodnia ceny oleju napędowego na niektórych stacjach mogą przekroczyć 7 złotych za litr - powiedział w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski Rafał Zywert, analityk BM Reflex.
Orlen zdecydował się na wprowadzenie ograniczeń w ilości jednorazowego zakupu paliwa:
> 50 litrów w przypadku samochodu osobowego
> 100 litrów w przypadku samochodu dostawczego
> 500 litrów w przypadku samochodu ciężarowego (TIR) oraz autobusów."
"W tej chwili ceny benzyny i oleju przekroczyły na stacjach 6 zł.
- Wydaje mi się, że pod koniec przyszłego tygodnia ceny oleju napędowego na niektórych stacjach mogą przekroczyć 7 złotych za litr - powiedział w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski Rafał Zywert, analityk BM Reflex.
Orlen zdecydował się na wprowadzenie ograniczeń w ilości jednorazowego zakupu paliwa:
> 50 litrów w przypadku samochodu osobowego
> 100 litrów w przypadku samochodu dostawczego
> 500 litrów w przypadku samochodu ciężarowego (TIR) oraz autobusów."
- Halik
- Posty: 62537
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Ceny paliw - ON, PB, LPG
Pewnie, że nie koniec podwyżek cen. Nawet już realna jest kwota 9zł za litr

-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
dycha pęknie niestety i dość szybko.
Nawet jak się USA dogada z Iranem, Wenezuelą to kosz transportu nie będzie mały.
Nawet jak się USA dogada z Iranem, Wenezuelą to kosz transportu nie będzie mały.


