Ceny paliw - ON, PB, LPG

Koszty ogólne - paliwo , ubezpieczenie , kosmetyka samochodowa
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sebap
Administrator
Posty: 59994
Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
Lokalizacja: Mikstat
Podziękował;: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 251 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: sebap » 27 lut 2022, 09:50

@Halik to ludzie są temu winni bo zachowują się tak jakby kacapy już weszły do Polski. Sami napędzają spiralę strachu.
Za ten post autor sebap otrzymał podziękowania (total 2):
BogdanK (27 lut 2022, 11:43) • Arek (28 lut 2022, 08:51)
Ocena: 33.33%

Awatar użytkownika
Halik
Posty: 62537
Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
Lokalizacja: PSZ
Podziękował;: 171 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy
Znak zodiaku: Lew
Kontakt:

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Halik » 27 lut 2022, 11:23

Owszem. Tylko po co tak panikują ::mysli:: Jak zatankowali auta, wykupili artykuły spożywcze to zamknęli się od razu w domu i czekają... :?: Wątpię żeby tak było. Żyją normalnie a te zapasy to starczą im na kilka dni...

Awatar użytkownika
BogdanK
Posty: 13169
Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
Marka samochodu: Kia Venga 1,6
Lokalizacja: Katowice
Podziękował;: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 164 razy

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: BogdanK » 27 lut 2022, 11:43


Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Mysza » 27 lut 2022, 15:45

Weźcie pod uwagę, że część ludzi kupuje zapasy by wspomóc Ukraińców. Inna sprawa to panika.

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Arek » 28 lut 2022, 08:50

Halik pisze:
25 lut 2022, 09:34
Masakra na stacjach benzynowych. Kolejki na kilkadziesiąt minut stania :łał: Na niektórych stacjach już brakuje ON ::onie::
Polacy dziwny naród, wpdną w panikę i sami się sparaliżują.
To jest tragedia. ::zalamka::


A czego się dziwić jak rodacy zachowują się jak w czasie 1 fali.
To ci sami co do dziś żrą ryż i podcierają się papierem kupionym w czasie 1 fali.


Tu akurat podoba mi się stanowisko ORLEN- rozwiązywanie umów z stacjami manipulującymi cenami.

Co do braku paliwa - jeśli dostawa o 20.00 powinna standardowo wystarczyć na trzy dni a po nocy już jest pusto to czego się dziwić?
Tępy naród sam się sparaliżuje.

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Arek » 28 lut 2022, 08:52

Mysza pisze:
27 lut 2022, 15:45
Weźcie pod uwagę, że część ludzi kupuje zapasy by wspomóc Ukraińców. Inna sprawa to panika.
Szczerzę wątpię. TO ci sami co wykupili wszystko podczas 1 fali.
I nie mają zamairu z nikim się dzielić.

Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Mysza » 28 lut 2022, 13:11

Też może być, wcale nie zaprzeczam.

Awatar użytkownika
BogdanK
Posty: 13169
Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
Marka samochodu: Kia Venga 1,6
Lokalizacja: Katowice
Podziękował;: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 164 razy

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: BogdanK » 02 mar 2022, 23:07


Awatar użytkownika
Halik
Posty: 62537
Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
Lokalizacja: PSZ
Podziękował;: 171 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy
Znak zodiaku: Lew
Kontakt:

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Halik » 03 mar 2022, 09:19

::zalamka::

Awatar użytkownika
BogdanK
Posty: 13169
Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
Marka samochodu: Kia Venga 1,6
Lokalizacja: Katowice
Podziękował;: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 164 razy

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: BogdanK » 03 mar 2022, 10:39


Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Mysza » 03 mar 2022, 13:31

Dlatego byłam zatankować.

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Arek » 03 mar 2022, 20:25

PB95 6,20
ON 6,50
LPG 3,04

A to nie koniec 🙆🏻🤦‍♂️

Zastanawia mnie tylko jak może zdrożeć paliwo w zbiornikach stacji 🤔🤔🤔
Rozumiem, kolejna dostawa ale drozeje paliwo ktore kosztowalo np 5,99 a zaraz kosztuje 6,30 a jest z tego samego zbiornika (dostawy).

Awatar użytkownika
Halik
Posty: 62537
Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
Lokalizacja: PSZ
Podziękował;: 171 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy
Znak zodiaku: Lew
Kontakt:

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Halik » 03 mar 2022, 21:33

Już przyzwyczajają nas do podwyżek. Jest okazja to sobie odbijają ::onie::

Awatar użytkownika
sebap
Administrator
Posty: 59994
Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
Lokalizacja: Mikstat
Podziękował;: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 251 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: sebap » 03 mar 2022, 22:19

Jak ten świr nie dostanie ataku serca lub nie podadzą mu rosyjskiej herbatki z polonem to podwyżki nie będą miały końca.

Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Mysza » 04 mar 2022, 08:52

Wczoraj widziałam jakiś filmik z rosyjskim oligarchą. Mówił, że choćby nic nie było w sklepach to ludzie i tak nie wyjdą protestować. Jedyne rozwiązanie to tradycja - zaciukać putlera w jego własnym pałacu.

ODPOWIEDZ