
Fabularne , dokumenty, śmieszne ...
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 15 lis 2019, 14:09
Arek
-
Scelena
- Posty: 148721
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
257 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 15 lis 2019, 14:09

Taka prawda

Ja pierwsze sprawdzam czy mam światła włączone

Scelena
-
Halik
- Posty: 62492
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
170 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 15 lis 2019, 20:53
Halik
-
capt_morgan
- Posty: 4045
- Rejestracja: 19 lip 2016, 15:01
- Marka samochodu: Tacoma OffRoad 3.5L V6 4x4
- Lokalizacja: from Mars :)
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
3 razy
-
Kontakt:
Post
autor: capt_morgan » 23 lis 2019, 23:47
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
pirat
capt_morgan
-
Scelena
- Posty: 148721
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
257 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 24 lis 2019, 07:55
Normalnie mafiozo, tylko okularów brakuje

Scelena
-
Halik
- Posty: 62492
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
170 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 24 lis 2019, 09:14
Halik
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 24 lis 2019, 10:01
Zimny łokieć i jest lans


Arek
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 25 lis 2019, 09:45
Arek
-
Scelena
- Posty: 148721
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
257 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 25 lis 2019, 09:54
Już widzę tą kolejkę

- Za ten post autor Scelena otrzymał podziękowanie:
- Arek (25 lis 2019, 09:56)
Scelena
-
sebap
- Administrator
- Posty: 59959
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
-
Podziękował;:
204 razy
-
Otrzymał podziękowań:
249 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: sebap » 25 lis 2019, 11:18
Najlepsze jest to, że na zdjęciu zasłonięto tablicę rejestracyjną

.
sebap
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 25 lis 2019, 11:49
Jaką tablice

Arek
-
Scelena
- Posty: 148721
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
257 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 25 lis 2019, 14:03
Jak szpak

Scelena
-
Halik
- Posty: 62492
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
170 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 25 lis 2019, 20:58

o termin wizyty pewnie trudno u takiego specjalisty

Halik
-
Scelena
- Posty: 148721
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
257 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 05 gru 2019, 10:40
Jakbym siebie widziała

- Za ten post autor Scelena otrzymał podziękowanie:
- Arek (05 gru 2019, 10:49)
Scelena
-
Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
-
Podziękował;:
90 razy
-
Otrzymał podziękowań:
117 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Mysza » 05 gru 2019, 11:16
Muszę to małżowi pokazać. On by na ch**u niósł byle drugi raz nie iść. Ja mogę i 5 razy lecieć, byle nie iść z wywieszonym ozorem...
Mysza