Moto zagadki ?

Dowcipy, gry , zabawy i wszystko co śmieszne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grochu71
Posty: 27477
Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
Marka samochodu: Opel Corsa
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby

Re: Zagadki

Post autor: grochu71 » 26 sie 2015, 22:33

Maluch=126p

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Zagadki

Post autor: Scelena » 26 sie 2015, 22:36

Fiat 126p Bis <co?>

Awatar użytkownika
grochu71
Posty: 27477
Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
Marka samochodu: Opel Corsa
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby

Re: Zagadki

Post autor: grochu71 » 26 sie 2015, 22:39

Nie. Po oparzeniu, komarze. Co masz?

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Zagadki

Post autor: Scelena » 26 sie 2015, 22:40

Bąbel :)

Awatar użytkownika
grochu71
Posty: 27477
Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
Marka samochodu: Opel Corsa
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby

Re: Zagadki

Post autor: grochu71 » 26 sie 2015, 22:41

Gratki... :)

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Zagadki

Post autor: Scelena » 26 sie 2015, 22:59

Następna zagadka do rozszyfrowania . Jakie to auto <co?>
Obrazek

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Zagadki

Post autor: Scelena » 27 sie 2015, 09:26

Kombinujcie <spię> <lol2>

Awatar użytkownika
SylVWia
Moderator
Posty: 12004
Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
Lokalizacja: PNT
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Baran
Kontakt:

Re: Zagadki

Post autor: SylVWia » 27 sie 2015, 09:34

Wygląda trochę jak ten z Powrotu do przyszłości - De Lorain (czy jak to tam się pisze)
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com

Awatar użytkownika
grochu71
Posty: 27477
Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
Marka samochodu: Opel Corsa
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby

Re: Zagadki

Post autor: grochu71 » 27 sie 2015, 09:36

Lata 80 bo ma ssanie ręczne. Podchodzi pod hamertkę. Jeden z pierwszych chyba z wyświetlaczem. Klima z suwakami. Ach sklerozo moja.

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Zagadki

Post autor: Scelena » 27 sie 2015, 09:47

Wiem , że trudne <mysli> Może taka podpowiedź się przyda.
Obrazek

Awatar użytkownika
SylVWia
Moderator
Posty: 12004
Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
Lokalizacja: PNT
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Baran
Kontakt:

Re: Zagadki

Post autor: SylVWia » 27 sie 2015, 10:35

To mi wygląda na jakąś cytrynę... <mysli>
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Zagadki

Post autor: Scelena » 27 sie 2015, 15:41

To nie jest cytrynka. Jak nikt nie odgadnie to wieczorem zdradzę :)

Awatar użytkownika
grochu71
Posty: 27477
Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
Marka samochodu: Opel Corsa
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby

Re: Zagadki

Post autor: grochu71 » 27 sie 2015, 16:17

Europa czy ameryka?

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148755
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Zagadki

Post autor: Scelena » 27 sie 2015, 16:18

Europa :)

Awatar użytkownika
grochu71
Posty: 27477
Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
Marka samochodu: Opel Corsa
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby

Re: Zagadki

Post autor: grochu71 » 27 sie 2015, 16:29

Pani ubrana na szwedkę. ;)

ODPOWIEDZ