Imieniny - Urodziny

Życzenia okazjonalne. Świąteczne, imieniny, urodziny.Kalendarz imienin
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Mysza » 03 cze 2015, 22:23

<lol2> Dzięki Yaga <buziak>
Dzięki dziewczyny <buziak>

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 08 lip 2015, 17:20

Wszystkiego Najlepszego Heolku z okazji 18 urodzin !
Obrazek
<urodziny> <winko>

Awatar użytkownika
SylVWia
Moderator
Posty: 12004
Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
Lokalizacja: PNT
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Baran
Kontakt:

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: SylVWia » 09 lip 2015, 00:36

100 lat i dużo weny twórczej :)
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 26 lip 2015, 08:42

Obrazek

Najlepsze życzonka Aniu - Myszko !
dużo zdrówka i słonka,
humoru dobrego, życia kolorowego
i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!



Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Mysza » 26 lip 2015, 18:26

Scelena <buzki> Ho na ciasteczko i kawkę.

Awatar użytkownika
SylVWia
Moderator
Posty: 12004
Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
Lokalizacja: PNT
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Baran
Kontakt:

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: SylVWia » 26 lip 2015, 23:15

Aniu, Anno, Aniutku, Myszko... Dużo szczęścia i miłości oraz spełnienia tych najskrytszych marzeń! <buzki>
Wysłanie mobilne
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com

Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Mysza » 27 lip 2015, 17:40

<buzki>

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 19 sie 2015, 06:34

Wszystkiego najlepszego Benio <urodziny> <winko>
Obrazek

Dawno go nie było <mysli> i na 100 % nawet się nie dowie , że pamiętamy o nim :)

Awatar użytkownika
SylVWia
Moderator
Posty: 12004
Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
Lokalizacja: PNT
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Baran
Kontakt:

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: SylVWia » 19 sie 2015, 13:55

Życzeń nie zaszkodzi złożyć :)
Ode mnie również mnóstwo promyków słonka!
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 04 paź 2015, 08:51

Wszystkiego co najlepsze Honoratko ObrazekPomyślności 100 lat !ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
grochu71
Posty: 27477
Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
Marka samochodu: Opel Corsa
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: grochu71 » 04 paź 2015, 09:19

Honia.... Naj....Naj... Duuuuużo uśmiechu. I życzliwych ludzi na swej drodze. :)

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 12 paź 2015, 09:00

Najserdeczniejsze życzenia Zagusiu ! ObrazekObrazek
Odwiedzaj nas czasami :)

Awatar użytkownika
grochu71
Posty: 27477
Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
Marka samochodu: Opel Corsa
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: grochu71 » 12 paź 2015, 11:01

Naj...naj... :)

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 18 paź 2015, 09:59

Łukasz - Oolsztyniak !
Rozsądku w życiu, umiaru w piciu. Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia. Ciągłej radości, szczęścia w miłości. Wspaniałej pracy, wysokiej płacy. Pomysłów wielu, dojścia do celu. Rekordów bicia i 100 lat życia.
Wszystkiego Najlepszego !
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
grochu71
Posty: 27477
Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
Marka samochodu: Opel Corsa
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: grochu71 » 18 paź 2015, 10:03

Naj...naj.... Waćpanu . :)

ODPOWIEDZ