Imieniny - Urodziny
- SylVWia
- Moderator
- Posty: 12004
- Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
- Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
- Lokalizacja: PNT
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Re: Imieniny - Urodziny
100 lat i dużo weny twórczej 
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com
- Scelena
- Posty: 148747
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
- Podziękował;: 257 razy
- Otrzymał podziękowań: 200 razy
- Znak zodiaku:

Re: Imieniny - Urodziny

Najlepsze życzonka Aniu - Myszko !
dużo zdrówka i słonka,
humoru dobrego, życia kolorowego
i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!
- SylVWia
- Moderator
- Posty: 12004
- Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
- Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
- Lokalizacja: PNT
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Re: Imieniny - Urodziny
Aniu, Anno, Aniutku, Myszko... Dużo szczęścia i miłości oraz spełnienia tych najskrytszych marzeń! <buzki>
Wysłanie mobilne
Wysłanie mobilne
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com
- Scelena
- Posty: 148747
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
- Podziękował;: 257 razy
- Otrzymał podziękowań: 200 razy
- Znak zodiaku:

Re: Imieniny - Urodziny
Wszystkiego najlepszego Benio <urodziny> <winko>

Dawno go nie było <mysli> i na 100 % nawet się nie dowie , że pamiętamy o nim

Dawno go nie było <mysli> i na 100 % nawet się nie dowie , że pamiętamy o nim
- SylVWia
- Moderator
- Posty: 12004
- Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
- Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
- Lokalizacja: PNT
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Re: Imieniny - Urodziny
Życzeń nie zaszkodzi złożyć
Ode mnie również mnóstwo promyków słonka!
Ode mnie również mnóstwo promyków słonka!
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com
- grochu71
- Posty: 27477
- Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
- Marka samochodu: Opel Corsa
- Lokalizacja: Suwałki
- Podziękował;: 7 razy
- Otrzymał podziękowań: 4 razy
- Znak zodiaku:

Re: Imieniny - Urodziny
Honia.... Naj....Naj... Duuuuużo uśmiechu. I życzliwych ludzi na swej drodze. 
- Scelena
- Posty: 148747
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
- Podziękował;: 257 razy
- Otrzymał podziękowań: 200 razy
- Znak zodiaku:

Re: Imieniny - Urodziny
Łukasz - Oolsztyniak !
Rozsądku w życiu, umiaru w piciu. Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia. Ciągłej radości, szczęścia w miłości. Wspaniałej pracy, wysokiej płacy. Pomysłów wielu, dojścia do celu. Rekordów bicia i 100 lat życia.
Wszystkiego Najlepszego !



Rozsądku w życiu, umiaru w piciu. Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia. Ciągłej radości, szczęścia w miłości. Wspaniałej pracy, wysokiej płacy. Pomysłów wielu, dojścia do celu. Rekordów bicia i 100 lat życia.
Wszystkiego Najlepszego !






