Dowcipy, gry , zabawy i wszystko co śmieszne
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 22 lut 2015, 08:26
Scelena
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 22 lut 2015, 08:28
<killer> Ja wiadomo Strzelec Wyborowy.
Scelena
-
Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
-
Podziękował;:
90 razy
-
Otrzymał podziękowań:
117 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Mysza » 22 lut 2015, 09:08
A ja nie <lol2>
Mysza
-
Yaga
- Junior Admin
- Posty: 6472
- Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:58
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
Post
autor: Yaga » 22 lut 2015, 12:16
A ja drugi strzelec <okok>
Yaga
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 23 lut 2015, 06:28
Ciekawe kto jest rakiem i się nie przyznał ? Heol ?
Scelena
-
beata1401
- Posty: 244
- Rejestracja: 10 sty 2015, 14:19
- Marka samochodu: Renault Scenic II 1.6 16V
- Lokalizacja: warmia-mazury
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
- Znak zodiaku:

Post
autor: beata1401 » 22 mar 2015, 17:58
Koziorożec
beata1401
-
heol
- Posty: 4108
- Rejestracja: 13 kwie 2014, 22:43
- Marka samochodu: Land Rover
- Lokalizacja: mazowieckie.
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
Post
autor: heol » 30 mar 2015, 21:48
Scelena pisze:Ciekawe kto jest rakiem i się nie przyznał ? Heol ?
zgadza się, <luzik>
heol
-
SylVWia
- Moderator
- Posty: 12004
- Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
- Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
- Lokalizacja: PNT
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: SylVWia » 31 mar 2015, 10:36
Ja z tych rogatych ;)
SylVWia
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 01 kwie 2015, 21:52
W horoskop za bardzo nie wierzę , ale w sny tak. W domu mam jakiś Egipsko - Haldejski i wiecie , że sprawdza się w większości . Tutaj link do tłumaczeń
http://www.sennik-staropolski.pl/sennik/
Scelena
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 12 kwie 2015, 08:29
Ciekawe , ciekawe hmmm <mysli> Przeczytajcie sobie całość.
http://magia.onet.pl/artykuly/wokol-mag ... 65495.html
Wspaniale rozumieć się będą:[/b]
Pan 0 - Pani 0
Pani A – Pan A
Pani B - Pan A
Pani A - Pan B
Pani AB - Pan B
Pani AB - Pan AB
Wielką namiętność gwarantują połączenia:[/b]
Pani B - Pan 0
Pani 0 - Pan A
Pani 0 - Pan B
Pani 0 - Pan AB
Tarcia będą w połączeniu:[/b]
Pani AB - Pan 0
Pani B - Pan B
Kiepsko rokuje połączenie:[/b]
Pani A - Pan 0
Pani AB - Pan A
Pani A - Pan AB
Pani B - Pan AB
Scelena
-
Motorynka
- Posty: 854
- Rejestracja: 22 kwie 2014, 13:55
- Lokalizacja: Głogów
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
Post
autor: Motorynka » 30 lip 2015, 21:02
Czyli zera najlepsze

Motorynka
-
oolsztyniak
- Posty: 285
- Rejestracja: 23 lip 2015, 15:10
- Marka samochodu: vRS
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
Post
autor: oolsztyniak » 06 sie 2015, 14:33
Lew

oolsztyniak
-
grochu71
- Posty: 27477
- Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
- Marka samochodu: Opel Corsa
- Lokalizacja: Suwałki
-
Podziękował;:
7 razy
-
Otrzymał podziękowań:
4 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: grochu71 » 26 lis 2015, 15:25
grochu71
-
SylVWia
- Moderator
- Posty: 12004
- Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
- Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
- Lokalizacja: PNT
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: SylVWia » 26 lis 2015, 16:04
Ja niestety nie w lipcu urodzona... Ale byczek Lambo też mi odpowiada <okok>
SylVWia
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 26 lis 2015, 16:40
Ja Opel jestem :drivingauto:
Scelena