Polscy kierowcy oceniają
- sebap
- Administrator
- Posty: 59994
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
- Podziękował;: 204 razy
- Otrzymał podziękowań: 251 razy
- Znak zodiaku:

Polscy kierowcy oceniają
Co do silnika VTi to porażka. BMW go produkowało ale już dawno przestali go pakować do swoich aut a grupa PSA ciągle pcha do aut to dziadostwo.
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Polscy kierowcy oceniają
Też używam ile się da.... bo tu wiem co mam, a kupisz nowy patrz 2-3 letni i dopiero może się skarbonka rozbić... :(
Online


