
Fabularne , dokumenty, śmieszne ...
-
sebap
- Administrator
- Posty: 59985
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
-
Podziękował;:
204 razy
-
Otrzymał podziękowań:
251 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: sebap » 17 gru 2018, 09:39
sebap
-
Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
-
Podziękował;:
90 razy
-
Otrzymał podziękowań:
117 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Mysza » 17 gru 2018, 10:41
Mam nieodparte wrażenie, że to przebrany facet

Mysza
-
Scelena
- Posty: 148762
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 17 gru 2018, 10:58
Scelena
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 17 gru 2018, 11:21
Cannot load Facebook SDK. Disable any adblocker or tracking protection and try again.
takie coś się wyświetla....
Ale widziałem na fejsie

Arek
-
Scelena
- Posty: 148762
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 17 gru 2018, 16:01
Nie wiem co Ty masz z kompem

Scelena
-
sebap
- Administrator
- Posty: 59985
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
-
Podziękował;:
204 razy
-
Otrzymał podziękowań:
251 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: sebap » 17 gru 2018, 17:53
Jakaś blokada reklam blokuje wtyczkę SDK.
sebap
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 19 gru 2018, 10:17
Scelena pisze: ↑17 gru 2018, 16:01
Nie wiem co Ty masz z kompem
Tablet i fon w domu, komp w pracy... także... na innych forach nie mam problemów....
Arek
-
Scelena
- Posty: 148762
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 07 sie 2021, 07:22
Dobre
Scelena
-
sebap
- Administrator
- Posty: 59985
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
-
Podziękował;:
204 razy
-
Otrzymał podziękowań:
251 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: sebap » 07 sie 2021, 09:23
sebap
-
Halik
- Posty: 62528
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
171 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 07 sie 2021, 22:02
Halik
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 08 sie 2021, 09:03
Arek
-
Scelena
- Posty: 148762
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 30 sie 2024, 08:04
Nie wiem czy Wam mówiłam, że błękitną cieńkusię kupiła ode mnie zakonnica. Bardzo daleka rodzina. Nawet nie wiedziałam, że taka z niej aparatka
To ona
https://www.youtube.com/shorts/6fM_vXU4KYo
Scelena
-
Halik
- Posty: 62528
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
171 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 31 sie 2024, 09:49
Halik