
Fabularne , dokumenty, śmieszne ...
-
capt_morgan
- Posty: 4045
- Rejestracja: 19 lip 2016, 15:01
- Marka samochodu: Tacoma OffRoad 3.5L V6 4x4
- Lokalizacja: from Mars :)
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
3 razy
-
Kontakt:
Post
autor: capt_morgan » 12 wrz 2018, 14:52
Ladne
airplane.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
pirat
capt_morgan
-
Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
-
Podziękował;:
90 razy
-
Otrzymał podziękowań:
117 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Mysza » 12 wrz 2018, 16:28
Super

Mysza
-
capt_morgan
- Posty: 4045
- Rejestracja: 19 lip 2016, 15:01
- Marka samochodu: Tacoma OffRoad 3.5L V6 4x4
- Lokalizacja: from Mars :)
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
3 razy
-
Kontakt:
Post
autor: capt_morgan » 12 wrz 2018, 16:44
fajnie musi wygladac w powietrzu !
pirat
capt_morgan
-
Scelena
- Posty: 148709
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
257 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 12 wrz 2018, 18:15
Noo ;) Ptaki pewnie uciekaja w popłochu.
Scelena
-
Halik
- Posty: 62484
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
170 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 12 wrz 2018, 21:59

fajne malowanie.
Halik
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 17 wrz 2018, 19:28
Juz widze mine rekinow jak woduje


Arek
-
capt_morgan
- Posty: 4045
- Rejestracja: 19 lip 2016, 15:01
- Marka samochodu: Tacoma OffRoad 3.5L V6 4x4
- Lokalizacja: from Mars :)
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
3 razy
-
Kontakt:
Post
autor: capt_morgan » 18 paź 2018, 00:20
dawno nie bylo nic ciekawego ...
car.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
pirat
capt_morgan
-
Halik
- Posty: 62484
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
170 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 18 paź 2018, 07:21
No ciekawe, ciekawe

Halik
-
Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
-
Podziękował;:
90 razy
-
Otrzymał podziękowań:
117 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Mysza » 18 paź 2018, 08:43
Eee tam.
Mysza
-
sebap
- Administrator
- Posty: 59951
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
-
Podziękował;:
204 razy
-
Otrzymał podziękowań:
249 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: sebap » 18 paź 2018, 09:15
Na pierwszy rzut oka wygląda jak dupa.
sebap
-
Scelena
- Posty: 148709
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
257 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 18 paź 2018, 10:11
Scelena
-
capt_morgan
- Posty: 4045
- Rejestracja: 19 lip 2016, 15:01
- Marka samochodu: Tacoma OffRoad 3.5L V6 4x4
- Lokalizacja: from Mars :)
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
3 razy
-
Kontakt:
Post
autor: capt_morgan » 18 paź 2018, 15:47
Ja tam widze kierownice podgrzewana ! gdzie wy patrzycie ? pewnie na kierowce ! a to nie ona miala byc bohaterem tego zdjecia .

pirat
capt_morgan
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 19 paź 2018, 08:05
Seba w punkt

Arek
-
capt_morgan
- Posty: 4045
- Rejestracja: 19 lip 2016, 15:01
- Marka samochodu: Tacoma OffRoad 3.5L V6 4x4
- Lokalizacja: from Mars :)
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
3 razy
-
Kontakt:
Post
autor: capt_morgan » 28 paź 2018, 02:59
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
pirat
capt_morgan
-
sebap
- Administrator
- Posty: 59951
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
-
Podziękował;:
204 razy
-
Otrzymał podziękowań:
249 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: sebap » 28 paź 2018, 08:02
Bezsens totalny.
sebap