Ceny paliw - ON, PB, LPG

Koszty ogólne - paliwo , ubezpieczenie , kosmetyka samochodowa
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Halik
Posty: 62537
Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
Lokalizacja: PSZ
Podziękował;: 171 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy
Znak zodiaku: Lew
Kontakt:

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Halik » 04 kwie 2022, 21:17

U mnie LPG widziałem po 3,79zł

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Arek » 05 kwie 2022, 10:00

Dziś LPG po 3.79 czyli 4gr w dół...
Ciekawe że jak szło w górę to po 10gr co pół dnia... :niegrzeczny:

Awatar użytkownika
Halik
Posty: 62537
Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
Lokalizacja: PSZ
Podziękował;: 171 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy
Znak zodiaku: Lew
Kontakt:

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Halik » 05 kwie 2022, 21:24

ON dzisiaj już od 7,20zł ( Orlen ) - 7,39zł ( Auchan )

Awatar użytkownika
sebap
Administrator
Posty: 59996
Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
Lokalizacja: Mikstat
Podziękował;: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 251 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: sebap » 05 kwie 2022, 21:42

Podwyżki się szykują na paliwa z Orlenu. Kupują taniej ruską ropę i zarabiają ogromne pieniądze.
Za ten post autor sebap otrzymał podziękowanie:
BogdanK (05 kwie 2022, 23:41)
Ocena: 16.67%

Awatar użytkownika
Halik
Posty: 62537
Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
Lokalizacja: PSZ
Podziękował;: 171 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy
Znak zodiaku: Lew
Kontakt:

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Halik » 06 kwie 2022, 07:25

Gdzieś słyszałem, że prezes Orlenu chwalił się rekordowym zyskiem w zeszłym roku na poziomie chyba 11,2mld :szok:
Za ten post autor Halik otrzymał podziękowanie:
Arek (07 kwie 2022, 08:23)
Ocena: 16.67%

Awatar użytkownika
BogdanK
Posty: 13169
Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
Marka samochodu: Kia Venga 1,6
Lokalizacja: Katowice
Podziękował;: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 164 razy

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: BogdanK » 06 kwie 2022, 12:20


Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Mysza » 06 kwie 2022, 14:30

Już gdzieś widziałam ON powyżej 8 :szok:

Awatar użytkownika
Halik
Posty: 62537
Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
Lokalizacja: PSZ
Podziękował;: 171 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy
Znak zodiaku: Lew
Kontakt:

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Halik » 06 kwie 2022, 21:19

::zalamka:: oby nie ::dobani_::

Awatar użytkownika
BogdanK
Posty: 13169
Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
Marka samochodu: Kia Venga 1,6
Lokalizacja: Katowice
Podziękował;: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 164 razy

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: BogdanK » 06 kwie 2022, 23:25


Awatar użytkownika
Halik
Posty: 62537
Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
Lokalizacja: PSZ
Podziękował;: 171 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy
Znak zodiaku: Lew
Kontakt:

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Halik » 07 kwie 2022, 07:31

Ekonomiści tak mówią, że paliwo na poziomie 8zł/l to tylko kwestia czasu. Może być nawet i powyżej 9zł/l.
Zdrożeje ON to wszystko automatycznie pójdzie w górę ::zalamka::

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Arek » 07 kwie 2022, 08:26

Halik pisze:
06 kwie 2022, 07:25
Gdzieś słyszałem, że prezes Orlenu chwalił się rekordowym zyskiem w zeszłym roku na poziomie chyba 11,2mld :szok:
Pewnie, a ceny na stacjach i te bajeczki to wciskanie nam KITU !!!!
Halik pisze:
07 kwie 2022, 07:31
Ekonomiści tak mówią, że paliwo na poziomie 8zł/l to tylko kwestia czasu. Może być nawet i powyżej 9zł/l.
Zdrożeje ON to wszystko automatycznie pójdzie w górę ::zalamka::
No a kiedy mają nas wydoić jak nie teraz !!!!!
ropa tańsza niż w 2010 a ceny w uj wysokie o to jeszcze z 8% VAT-em.
Polski naród tępy naród daje się w wała robić a oni krocie zarabiają.
Za ten post autor Arek otrzymał podziękowanie:
sebap (07 kwie 2022, 11:30)
Ocena: 16.67%

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Arek » 07 kwie 2022, 08:26

Co do cen u mnie na stacji:
ON - 7.15
LPG - 3.77

Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Mysza » 07 kwie 2022, 10:56

Arek dokładnie jak mówisz. Orlen kupuje tanio w Rosji a nam wmawia, że drogo. Potem Obajtek chwali się zyskiem. Oligarchia nam się buduje.
Za ten post autor Mysza otrzymał podziękowanie:
sebap (07 kwie 2022, 11:30)
Ocena: 16.67%

Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: Mysza » 07 kwie 2022, 15:29

Wyobrażacie sobie, że Orlen podniósł marże na baryłce ropy z 8 do 30 dolców???? :łał:

Awatar użytkownika
sebap
Administrator
Posty: 59996
Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
Lokalizacja: Mikstat
Podziękował;: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 251 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Ceny paliw - ON, PB, LPG

Post autor: sebap » 07 kwie 2022, 17:50

Mysza pisze:
07 kwie 2022, 15:29
że Orlen podniósł marże
Nie jestem zdziwiony. To biznes, we wszystkich krajach kroją ludzi na kasę, wojna jest pretekstem.
Za ten post autor sebap otrzymał podziękowanie:
Arek (08 kwie 2022, 09:13)
Ocena: 16.67%

ODPOWIEDZ