Ceny paliw - ON, PB, LPG
- sebap
- Administrator
- Posty: 59994
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
- Podziękował;: 204 razy
- Otrzymał podziękowań: 251 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
@Halik to ludzie są temu winni bo zachowują się tak jakby kacapy już weszły do Polski. Sami napędzają spiralę strachu.
- Ocena: 33.33%
- Halik
- Posty: 62537
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Ceny paliw - ON, PB, LPG
Owszem. Tylko po co tak panikują
Jak zatankowali auta, wykupili artykuły spożywcze to zamknęli się od razu w domu i czekają...
Wątpię żeby tak było. Żyją normalnie a te zapasy to starczą im na kilka dni...
- Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
- Podziękował;: 90 razy
- Otrzymał podziękowań: 117 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Weźcie pod uwagę, że część ludzi kupuje zapasy by wspomóc Ukraińców. Inna sprawa to panika.
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Polacy dziwny naród, wpdną w panikę i sami się sparaliżują.
To jest tragedia.
A czego się dziwić jak rodacy zachowują się jak w czasie 1 fali.
To ci sami co do dziś żrą ryż i podcierają się papierem kupionym w czasie 1 fali.
Tu akurat podoba mi się stanowisko ORLEN- rozwiązywanie umów z stacjami manipulującymi cenami.
Co do braku paliwa - jeśli dostawa o 20.00 powinna standardowo wystarczyć na trzy dni a po nocy już jest pusto to czego się dziwić?
Tępy naród sam się sparaliżuje.
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Szczerzę wątpię. TO ci sami co wykupili wszystko podczas 1 fali.
I nie mają zamairu z nikim się dzielić.
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
PB95 6,20
ON 6,50
LPG 3,04
A to nie koniec

Zastanawia mnie tylko jak może zdrożeć paliwo w zbiornikach stacji


Rozumiem, kolejna dostawa ale drozeje paliwo ktore kosztowalo np 5,99 a zaraz kosztuje 6,30 a jest z tego samego zbiornika (dostawy).
ON 6,50
LPG 3,04
A to nie koniec
Zastanawia mnie tylko jak może zdrożeć paliwo w zbiornikach stacji
Rozumiem, kolejna dostawa ale drozeje paliwo ktore kosztowalo np 5,99 a zaraz kosztuje 6,30 a jest z tego samego zbiornika (dostawy).
- sebap
- Administrator
- Posty: 59994
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
- Podziękował;: 204 razy
- Otrzymał podziękowań: 251 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Jak ten świr nie dostanie ataku serca lub nie podadzą mu rosyjskiej herbatki z polonem to podwyżki nie będą miały końca.
- Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
- Podziękował;: 90 razy
- Otrzymał podziękowań: 117 razy
- Znak zodiaku:

Ceny paliw - ON, PB, LPG
Wczoraj widziałam jakiś filmik z rosyjskim oligarchą. Mówił, że choćby nic nie było w sklepach to ludzie i tak nie wyjdą protestować. Jedyne rozwiązanie to tradycja - zaciukać putlera w jego własnym pałacu.
