Dowcipy, gry , zabawy i wszystko co śmieszne
-
grochu71
- Posty: 27477
- Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
- Marka samochodu: Opel Corsa
- Lokalizacja: Suwałki
-
Podziękował;:
7 razy
-
Otrzymał podziękowań:
4 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: grochu71 » 26 sie 2015, 22:33
Maluch=126p
grochu71
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 26 sie 2015, 22:36
Fiat 126p Bis <co?>
Scelena
-
grochu71
- Posty: 27477
- Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
- Marka samochodu: Opel Corsa
- Lokalizacja: Suwałki
-
Podziękował;:
7 razy
-
Otrzymał podziękowań:
4 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: grochu71 » 26 sie 2015, 22:39
Nie. Po oparzeniu, komarze. Co masz?
grochu71
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 26 sie 2015, 22:40
Bąbel

Scelena
-
grochu71
- Posty: 27477
- Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
- Marka samochodu: Opel Corsa
- Lokalizacja: Suwałki
-
Podziękował;:
7 razy
-
Otrzymał podziękowań:
4 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: grochu71 » 26 sie 2015, 22:41
Gratki...

grochu71
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 26 sie 2015, 22:59
Następna zagadka do rozszyfrowania . Jakie to auto <co?>

Scelena
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 27 sie 2015, 09:26
Kombinujcie <spię> <lol2>
Scelena
-
SylVWia
- Moderator
- Posty: 12004
- Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
- Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
- Lokalizacja: PNT
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: SylVWia » 27 sie 2015, 09:34
Wygląda trochę jak ten z Powrotu do przyszłości - De Lorain (czy jak to tam się pisze)
SylVWia
-
grochu71
- Posty: 27477
- Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
- Marka samochodu: Opel Corsa
- Lokalizacja: Suwałki
-
Podziękował;:
7 razy
-
Otrzymał podziękowań:
4 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: grochu71 » 27 sie 2015, 09:36
Lata 80 bo ma ssanie ręczne. Podchodzi pod hamertkę. Jeden z pierwszych chyba z wyświetlaczem. Klima z suwakami. Ach sklerozo moja.
grochu71
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 27 sie 2015, 09:47
Wiem , że trudne <mysli> Może taka podpowiedź się przyda.

Scelena
-
SylVWia
- Moderator
- Posty: 12004
- Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
- Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
- Lokalizacja: PNT
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: SylVWia » 27 sie 2015, 10:35
To mi wygląda na jakąś cytrynę... <mysli>
SylVWia
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 27 sie 2015, 15:41
To nie jest cytrynka. Jak nikt nie odgadnie to wieczorem zdradzę

Scelena
-
grochu71
- Posty: 27477
- Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
- Marka samochodu: Opel Corsa
- Lokalizacja: Suwałki
-
Podziękował;:
7 razy
-
Otrzymał podziękowań:
4 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: grochu71 » 27 sie 2015, 16:17
Europa czy ameryka?
grochu71
-
Scelena
- Posty: 148755
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 27 sie 2015, 16:18
Europa

Scelena
-
grochu71
- Posty: 27477
- Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
- Marka samochodu: Opel Corsa
- Lokalizacja: Suwałki
-
Podziękował;:
7 razy
-
Otrzymał podziękowań:
4 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: grochu71 » 27 sie 2015, 16:29
Pani ubrana na szwedkę. ;)
grochu71