Koszty ogólne - paliwo , ubezpieczenie , kosmetyka samochodowa
-
Halik
- Posty: 62540
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
171 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 31 sie 2023, 21:09
Halik
-
BogdanK
- Posty: 13169
- Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
- Marka samochodu: Kia Venga 1,6
- Lokalizacja: Katowice
-
Podziękował;:
188 razy
-
Otrzymał podziękowań:
164 razy
Post
autor: BogdanK » 01 gru 2023, 00:11
BogdanK
-
Scelena
- Posty: 148776
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 01 gru 2023, 06:57
Na razie to gdybanie.
Scelena
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 01 gru 2023, 11:43
czy kiedyś kierowcy mogą zapłacic mniej?
ależ nie, bo to się nikomu nie opłaca

Arek
-
Halik
- Posty: 62540
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
171 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 01 gru 2023, 21:55
Nowy Rok nowe podwyżki

Halik
-
BogdanK
- Posty: 13169
- Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
- Marka samochodu: Kia Venga 1,6
- Lokalizacja: Katowice
-
Podziękował;:
188 razy
-
Otrzymał podziękowań:
164 razy
Post
autor: BogdanK » 01 gru 2023, 22:46
Mam maksymalne zniżki i pełny zakres ubezpieczenia. W grudniu 2022r. za ubezpieczenie Vengi 1,6 płaciłem 1860 zł. Teraz agent ubezpieczeniowy telefonicznie przekazał mi, że mam przygotować kwotę 2240 zł za ubezpieczenie. Pytałem dlaczego aż tak drogo? Powiedział, że jest inflacja i ubezpieczenie podrożało, a dodatkowo wartość rynkowa Kii zwiększyła się z 56 do 58 tys. zł.
BogdanK
-
Scelena
- Posty: 148776
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 02 gru 2023, 07:04
Ale to z AC chyba

Scelena
-
Halik
- Posty: 62540
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
171 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 02 gru 2023, 09:07
Inflacja

Jest teraz o połowę niższa niż w na początku roku i teraz wzrasta składka OC
Kolega jak miesiąc temu ubezpieczał auto swojego taty, 70+, to ubezpieczyciel powiedział mu, że składka jest wyższa przez PESEL.
Halik
-
Scelena
- Posty: 148776
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 02 gru 2023, 11:52
Scelena
-
BogdanK
- Posty: 13169
- Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
- Marka samochodu: Kia Venga 1,6
- Lokalizacja: Katowice
-
Podziękował;:
188 razy
-
Otrzymał podziękowań:
164 razy
Post
autor: BogdanK » 02 gru 2023, 12:28
Scelena pisze: ↑02 gru 2023, 07:04
Ale to z AC chyba
OC, AC, NNW, Assistance, ochrona zniżek, ochrona szyb, itd.
https://autokult.pl/kara-za-brak-oc-w-2 ... rAavUUxm2I
BogdanK
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 03 gru 2023, 17:45
Czekam na OC za zielonego, w ubiegłym było 187 zł.
Ciekawe ile teraz

Arek
-
Scelena
- Posty: 148776
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 04 gru 2023, 07:18
Na pewno taniej nie będzie .
Scelena
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 04 gru 2023, 08:03
rok wcześniej miałem 186 zł
No zobaczymy

Arek
-
BogdanK
- Posty: 13169
- Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
- Marka samochodu: Kia Venga 1,6
- Lokalizacja: Katowice
-
Podziękował;:
188 razy
-
Otrzymał podziękowań:
164 razy
Post
autor: BogdanK » 08 kwie 2024, 23:44
BogdanK
-
Scelena
- Posty: 148776
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 09 kwie 2024, 07:14
Trzeba pilnować tych spraw. Dobrze, że TU same dzwonią i prześcigają się w ofertach

Scelena