Ubezpieczenie OC

Koszty ogólne - paliwo , ubezpieczenie , kosmetyka samochodowa
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BogdanK
Posty: 13169
Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
Marka samochodu: Kia Venga 1,6
Lokalizacja: Katowice
Podziękował;: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 164 razy

Re: Ubezpieczenia

Post autor: BogdanK » 06 sty 2017, 23:46

Gdzieś czytałem, że ponoć rząd rozważa ingerencję w PZU, żeby w 2017r. (wbrew zapowiedzią ubezpieczyciela) już dalej nie podwyższali stawek ubezpieczenia OC (jak PZU już nie będzie podwyższać, to inni ubezpieczyciele też nie będą mogli z uwagi na konkurencję).

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Arek » 07 sty 2017, 01:25

Zrobiliby coś w końcu dobrego <okok>

Awatar użytkownika
capt_morgan
Posty: 4045
Rejestracja: 19 lip 2016, 15:01
Marka samochodu: Tacoma OffRoad 3.5L V6 4x4
Lokalizacja: from Mars :)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: Ubezpieczenia

Post autor: capt_morgan » 07 sty 2017, 02:28

To jakies bzdury , tak raczej nie bedzie - predzej w druga strone . Wszystkie ubezpieczalnie to zlodzieje.
pirat

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Arek » 07 sty 2017, 10:43

A to prawda... mówią o zwiększonych sumach wypłacanych odszkodowań, lecz nie podają kwoty przychodów w ilości kilku baniek....nieładnie tak manipulować....

Awatar użytkownika
capt_morgan
Posty: 4045
Rejestracja: 19 lip 2016, 15:01
Marka samochodu: Tacoma OffRoad 3.5L V6 4x4
Lokalizacja: from Mars :)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: Ubezpieczenia

Post autor: capt_morgan » 07 sty 2017, 15:48

U mnie juz doszlo do tego ze male stluczki ludzie zalatwiaja miedzy soba ! bo strach zglaszac , ubezpieczalnie kosztuja wiecej od splaty nowego auta ! to jest chore :icon_policja:
pirat

Awatar użytkownika
BogdanK
Posty: 13169
Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
Marka samochodu: Kia Venga 1,6
Lokalizacja: Katowice
Podziękował;: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 164 razy

Re: Ubezpieczenia

Post autor: BogdanK » 07 sty 2017, 19:29

W PL jest już podobnie, jedna szkoda i "zawał serca" przy płaceniu ubezpieczenia OC (a dwie szkody to już chyba "koniec jazdy"). Dawniej przy jednej szkodzie traciło się 10% zniżek, teraz w zależności od ubezpieczyciela traci się już od 30 do 50% :niegrzeczny:

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Arek » 07 sty 2017, 21:39

I to tez jest chore....
Pierwsze zniżki po dwóch latach bezszkodowej acpozniej jak dobrze idzie 10% rocznie...
To z jakiej póki biorą od razu 20% a nie 10% ( a Boguś pisze nawet o 50%)
To jest skandal... :niegrzeczny:

Awatar użytkownika
BogdanK
Posty: 13169
Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
Marka samochodu: Kia Venga 1,6
Lokalizacja: Katowice
Podziękował;: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 164 razy

Re: Ubezpieczenia

Post autor: BogdanK » 07 sty 2017, 21:52

Arek pisze:I to tez jest chore....
Pierwsze zniżki po dwóch latach bezszkodowej acpozniej jak dobrze idzie 10% rocznie...
To z jakiej póki biorą od razu 20% a nie 10% ( a Boguś pisze nawet o 50%)
To jest skandal... :niegrzeczny:
Podobno tak jest w Proamie (ponoć celem jest zmuszenie szkodowego kierowcy do przeniesienia się do innego ubezpieczyciela, oni chcą mieć głównie bezszkodowych kierowców).

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Arek » 07 sty 2017, 22:13

Ha...cwane qurna.
Powinni z rynku takie dziadostwa usuwać :niegrzeczny:

Awatar użytkownika
capt_morgan
Posty: 4045
Rejestracja: 19 lip 2016, 15:01
Marka samochodu: Tacoma OffRoad 3.5L V6 4x4
Lokalizacja: from Mars :)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: Ubezpieczenia

Post autor: capt_morgan » 07 sty 2017, 22:20

Najlepiej placic skladki , a za szkody samemu pokrywac ! by wlasciciele ubezpieczenia tylko zyskali , a nic nie tracili ! A ten co ma wypadki to go kazda ubezpieczalnia wyrzuci , a jak juz znajdzie sie taka co wezmi i ubezpieczy , to stawka bedzie kosmiczna. <chatownik>
pirat

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Arek » 07 sty 2017, 22:21

Max to chyba 200% komuś kiedyś dali.... <mysli>

Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Mysza » 24 sty 2017, 21:11


Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148776
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Scelena » 24 sty 2017, 21:14

Ale jajca . Ciekawe jak to będzie się sprawdzać ?

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Arek » 24 sty 2017, 21:25

Chore...

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148776
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 258 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Scelena » 24 sty 2017, 21:31

Jak kierowca będzie szalał za kierą to od razu składki w górę .

ODPOWIEDZ