Regulamin

Zablokowany
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 354
Rejestracja: 07 kwie 2014, 18:07
Marka samochodu: Scenic
Lokalizacja: Polska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Regulamin

Post autor: administrator » 07 mar 2015, 11:05

Proszę się zapoznać.

Nasz regulamin to żaden regulamin . Wystarczy zachowywać się kulturalnie , stosować zasady netykiety a będzie sympatycznie i nikt nie będzie miał żadnych uwag.

Warunkiem uczestnictwa w forum dyskusyjnym jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją warunków niniejszego regulaminu.

1. Najpierw się witamy i przedstawiamy.
2. Piszemy na temat, rzeczowo i konkretnie tak aby każdy nas zrozumiał.
3. Wątkom nadajemy tytuły, które krótko i treściwie będą odzwierciedlać zawartość .
4. Zanim rozpoczniemy nowy wątek upewniamy się czy taki już nie istnieje.
5. . Nie KRZYCZYMY dużymi literami chyba, że ma to znaczenie dla sensu Twojej wypowiedzi.
6. Piszemy w języku Polskim
7.Nie podejmujemy tematów związanych z polityką i religią.
8. Podpis musi być subtelny i nie może dominować nad treścią.
9. Jedna osoba ma prawo do jednego aktywnego konta na forum. Odstępstwa od tej reguły mogą być zastosowane jedynie za zgodą administratora.
10. Pisząc odpowiedź na ostatni post, kategorycznie zabrania się cytowania go w całości. Możliwe jest jednak cytowanie fragmentów ostatniego postu lub jego całości, lecz pod każdym fragmentem użytkownik winien zamieścić swoją odpowiedź.
11. Pamiętamy o przestrzeganiu praw autorskich.
12. Eliminowane będą wszelkie wpisy zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów i innych osób.
13. Zabrania się publikowania treści i materiałów wulgarnych, pornograficznych, obrażających czyjeś uczucia religijne, nawołujących do nienawiści, uznawanych powszechnie za obraźliwe.
14. Treść każdego postu na forum wyraża poglądy i opinie jego autora i tylko on ponosi za nią odpowiedzialność.
15. W przypadku usunięcia konta przez użytkownika lub zbanowania jego profilu ze względu na naruszenie logicznego ciągu dyskusji jego posty nie będą usuwane.
16. Każdy użytkownik ma prawo zgłosić zauważone złamanie Regulaminu lub inną nieprawidłowość w działaniu forum moderatorowi lub administratorowi.


Moderatorzy w ramach swoich uprawnień dbają o porządek na forum, kontrolują treści publikowane przez użytkowników pod kątem zgodności z postanowieniami niniejszego regulaminu, posiadają w związku z tym prawo do: przenoszenia, moderowania, usuwania postów, przyklejania , zamykania lub usuwania tematów.
W związku ze złamaniem Regulaminu moderatorzy mają prawo udzielać użytkownikowi ostrzeżenia a za rażące lub uporczywe naruszanie regulaminu użytkownik może zostać czasowo lub na stałe usunięty z forum.
Trzy ostrzeżenia = BAN

Administrator posiada wszelkie uprawnienia moderatorów dodatkowo ma prawo modyfikować strukturę całego forum, wykorzystując wszelkie uprawnienia wynikające ze skryptów forum, w szczególności tworzyć nowe fora tematyczne, zmieniać wygląd forum oraz rozszerzać jego funkcjonalność.

Życzymy dobrej zabawy i szerokiej drogi !!

Zablokowany