Imieniny - Urodziny
- SylVWia
- Moderator
- Posty: 12004
- Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
- Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
- Lokalizacja: PNT
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Re: Imieniny - Urodziny
Dziękuję Myszko 
Wysłanie mobilne
Wysłanie mobilne
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com
- SylVWia
- Moderator
- Posty: 12004
- Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
- Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
- Lokalizacja: PNT
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Re: Imieniny - Urodziny
Tosiek, wszystkiego co najlepsze dla Ciebie!
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com
- Tosiek
- Posty: 117
- Rejestracja: 22 gru 2014, 20:17
- Marka samochodu: Invacare comet
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
Re: Imieniny - Urodziny
Bardzo Serdecznie Wszystkim dziękuję za życzenia i pamięć. Bardzo mi pomaga Wasza pamięć lecz to nie moje święto
Moje dopiero za dwa miesiące, jednak bardzo dziękuję.
Stopa goi się. Jeszcze parę dni.
Jeszcze trochę mi puchnie staw i w okolicy.
Dziękuję Wam
Tak sobie myślę i mnie się marzy.
Gdy bym miał taką możliwość, zorganizował bym w lecie zlot automobilowy i zaprosił bym wszystkich automobili
Poznał bym wielu z Was 
Ale, już nie dał bym rady z wielu powodów.
Dawnymi czasy organizowaliśmy wielkie imprezy we Wrocławiu ... Kłodzku: Dyskoteki na wolnym powietrzu i inne imprezy :( Dziś już nie te czasy i możliwości :(
Fajnie by było :(
Stopa goi się. Jeszcze parę dni.
Jeszcze trochę mi puchnie staw i w okolicy.
Dziękuję Wam
Tak sobie myślę i mnie się marzy.
Gdy bym miał taką możliwość, zorganizował bym w lecie zlot automobilowy i zaprosił bym wszystkich automobili
Ale, już nie dał bym rady z wielu powodów.
Dawnymi czasy organizowaliśmy wielkie imprezy we Wrocławiu ... Kłodzku: Dyskoteki na wolnym powietrzu i inne imprezy :( Dziś już nie te czasy i możliwości :(
Fajnie by było :(
- Tosiek
- Posty: 117
- Rejestracja: 22 gru 2014, 20:17
- Marka samochodu: Invacare comet
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
Re: Imieniny - Urodziny
Logo mnie się podoba
Widzę po raz pierwszy.
Nie mogę zbyt długo siedzieć, stopa musi być wyżej.
Nie mogę zbyt długo siedzieć, stopa musi być wyżej.
- Scelena
- Posty: 148747
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
- Podziękował;: 257 razy
- Otrzymał podziękowań: 200 razy
- Znak zodiaku:

Re: Imieniny - Urodziny
Odpoczywaj Tosiaczku <pocieszacz> Jak wydobrzejesz to dłużej z nami zabawisz <chatownik> <buzki>
- SylVWia
- Moderator
- Posty: 12004
- Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
- Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
- Lokalizacja: PNT
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Re: Imieniny - Urodziny
No to co... No to Twoje zdrowie! :drinks: <yes>
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com






