Imieniny - Urodziny

Życzenia okazjonalne. Świąteczne, imieniny, urodziny.Kalendarz imienin
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Mysza » 03 lis 2015, 20:08

Arku buziaki dla młodego <buziak>

Awatar użytkownika
SylVWia
Moderator
Posty: 12004
Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
Lokalizacja: PNT
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Baran
Kontakt:

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: SylVWia » 03 lis 2015, 22:55

Dziękuję Myszko :)

Wysłanie mobilne
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 07 lis 2015, 08:20

Wszystkiego Najlepszego Antoszka Pomyślności 100 lat !ObrazekObrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
grochu71
Posty: 27477
Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
Marka samochodu: Opel Corsa
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: grochu71 » 07 lis 2015, 09:06

Antoszka....naj...naj... :)

Awatar użytkownika
Halik
Posty: 62513
Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
Lokalizacja: PSZ
Podziękował;: 171 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy
Znak zodiaku: Lew
Kontakt:

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Halik » 07 lis 2015, 09:53

Antoszka... wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i dużo radości :)

Awatar użytkownika
SylVWia
Moderator
Posty: 12004
Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
Lokalizacja: PNT
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Baran
Kontakt:

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: SylVWia » 07 lis 2015, 10:37

Tosiek, wszystkiego co najlepsze dla Ciebie!
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Arek » 07 lis 2015, 12:51

NAJLEPSZE :drinks: <brawo> :zabawa:

P.S. Młody dziękuje za życzonka ;)

Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Mysza » 07 lis 2015, 12:55

Tosiek 100 lat w zdrowiu <urodziny>

Awatar użytkownika
BogdanK
Posty: 13169
Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
Marka samochodu: Kia Venga 1,6
Lokalizacja: Katowice
Podziękował;: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 164 razy

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: BogdanK » 07 lis 2015, 13:02

Tosiek wszystkiego najlepszego, 100 lat !!!

Awatar użytkownika
Tosiek
Posty: 117
Rejestracja: 22 gru 2014, 20:17
Marka samochodu: Invacare comet
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Tosiek » 10 lis 2015, 14:25

Bardzo Serdecznie Wszystkim dziękuję za życzenia i pamięć. Bardzo mi pomaga Wasza pamięć lecz to nie moje święto :) Moje dopiero za dwa miesiące, jednak bardzo dziękuję.

Stopa goi się. Jeszcze parę dni.
Jeszcze trochę mi puchnie staw i w okolicy.

Dziękuję Wam :)

Tak sobie myślę i mnie się marzy.
Gdy bym miał taką możliwość, zorganizował bym w lecie zlot automobilowy i zaprosił bym wszystkich automobili :) Poznał bym wielu z Was :)
Ale, już nie dał bym rady z wielu powodów.

Dawnymi czasy organizowaliśmy wielkie imprezy we Wrocławiu ... Kłodzku: Dyskoteki na wolnym powietrzu i inne imprezy :( Dziś już nie te czasy i możliwości :(

Fajnie by było :(

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 10 lis 2015, 14:29

O kurczę , fajnie by było <okok> :zabawa:

Awatar użytkownika
Tosiek
Posty: 117
Rejestracja: 22 gru 2014, 20:17
Marka samochodu: Invacare comet
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Tosiek » 10 lis 2015, 14:31

Logo mnie się podoba :) Widzę po raz pierwszy.
Nie mogę zbyt długo siedzieć, stopa musi być wyżej.

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 10 lis 2015, 14:34

Odpoczywaj Tosiaczku <pocieszacz> Jak wydobrzejesz to dłużej z nami zabawisz <chatownik> <buzki>

Awatar użytkownika
SylVWia
Moderator
Posty: 12004
Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
Lokalizacja: PNT
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Baran
Kontakt:

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: SylVWia » 10 lis 2015, 14:37

No to co... No to Twoje zdrowie! :drinks: <yes>
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com

Awatar użytkownika
grochu71
Posty: 27477
Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
Marka samochodu: Opel Corsa
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: grochu71 » 10 lis 2015, 16:48

Miło....cieszę się, że dałeś znak obecności. :) Zdrowiej.

ODPOWIEDZ