Imieniny - Urodziny

Życzenia okazjonalne. Świąteczne, imieniny, urodziny.Kalendarz imienin
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grochu71
Posty: 27477
Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
Marka samochodu: Opel Corsa
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: grochu71 » 28 paź 2015, 11:59

Podobno alkohol szkodzi na skórę. Zwłaszcza dłoni i kolan. ;)

Awatar użytkownika
Halik
Posty: 62513
Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
Lokalizacja: PSZ
Podziękował;: 171 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy
Znak zodiaku: Lew
Kontakt:

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Halik » 28 paź 2015, 12:03

grochu71 pisze:Podobno alkohol szkodzi na skórę. Zwłaszcza dłoni i kolan. ;)
Na gardło czasami też może mieć negatywny wpływ <lol2>

Awatar użytkownika
SylVWia
Moderator
Posty: 12004
Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
Lokalizacja: PNT
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Baran
Kontakt:

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: SylVWia » 28 paź 2015, 12:13

Nie prawda...

Badania naukowe wykazały że:
Wódka z lodem - atakuje nerki!
Rum z lodem - atakuje wątrobę!
Gin z lodem - atakuje mózg!
Whisky z lodem - atakuje serce!

Wygląda na to, że ten cholerny lód szkodzi na wszystko!
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com

Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Mysza » 28 paź 2015, 19:04

BogdanK wszystkiego naj <bukiet>

Awatar użytkownika
BogdanK
Posty: 13169
Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
Marka samochodu: Kia Venga 1,6
Lokalizacja: Katowice
Podziękował;: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 164 razy

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: BogdanK » 28 paź 2015, 23:08

Serdeczne dzięki wszystkim za życzenia :)

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 03 lis 2015, 06:25

Sylwuniu Wszystkiego Najlepszego z okazji imienin ! 100 lat ! ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
grochu71
Posty: 27477
Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
Marka samochodu: Opel Corsa
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: grochu71 » 03 lis 2015, 06:42

Uśmiechu jeeeeeeeszce więcej.... :)

Awatar użytkownika
Halik
Posty: 62513
Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
Lokalizacja: PSZ
Podziękował;: 171 razy
Otrzymał podziękowań: 179 razy
Znak zodiaku: Lew
Kontakt:

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Halik » 03 lis 2015, 07:16

Sylwio, bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności z okazji imienin :) <kwiatek>

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Arek » 03 lis 2015, 11:09

Sylwio :drinks: Najlepsze ;)

Arek
Posty: 59070
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Arek » 03 lis 2015, 11:09

Mój młody też dziś ma imieninki ;)

Awatar użytkownika
BogdanK
Posty: 13169
Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
Marka samochodu: Kia Venga 1,6
Lokalizacja: Katowice
Podziękował;: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 164 razy

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: BogdanK » 03 lis 2015, 11:10

Sylwio wszystkiego najlepszego, 100 lat !!! :)

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 148747
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 257 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Scelena » 03 lis 2015, 12:01

Arek pisze:Mój młody też dziś ma imieninki
Młodszemu też winszujemy i 100 latek życzymy :daje_kwiaty: :kwiatkinh9: ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
grochu71
Posty: 27477
Rejestracja: 23 sie 2015, 08:38
Marka samochodu: Opel Corsa
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Ryby

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: grochu71 » 03 lis 2015, 12:05

Arku...dyng...dyng... Młody da popalić. Staruszkom cierpliwości. :)

Awatar użytkownika
SylVWia
Moderator
Posty: 12004
Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
Lokalizacja: PNT
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Baran
Kontakt:

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: SylVWia » 03 lis 2015, 12:45

Kochani, bardzo, ale to baaardzo, bardzo Wam wszystkim dziękuję!! :zabawa: <radocha> :kucyki:

Arku, dla młodziana również proszę przekazać życzenia :drinks:
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com

Awatar użytkownika
Mysza
Moderator
Posty: 22083
Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
Lokalizacja: Bydzia
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Imieniny - Urodziny

Post autor: Mysza » 03 lis 2015, 20:08

Sylwia wszystkiego naj imieninowego, miłości, uśmiechu i radości <bukiet>

ODPOWIEDZ