Imieniny - Urodziny
- Halik
- Posty: 62513
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Re: Imieniny - Urodziny
Na gardło czasami też może mieć negatywny wpływ <lol2>grochu71 pisze:Podobno alkohol szkodzi na skórę. Zwłaszcza dłoni i kolan. ;)
- SylVWia
- Moderator
- Posty: 12004
- Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
- Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
- Lokalizacja: PNT
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Re: Imieniny - Urodziny
Nie prawda...
Badania naukowe wykazały że:
Wódka z lodem - atakuje nerki!
Rum z lodem - atakuje wątrobę!
Gin z lodem - atakuje mózg!
Whisky z lodem - atakuje serce!
Wygląda na to, że ten cholerny lód szkodzi na wszystko!
Badania naukowe wykazały że:
Wódka z lodem - atakuje nerki!
Rum z lodem - atakuje wątrobę!
Gin z lodem - atakuje mózg!
Whisky z lodem - atakuje serce!
Wygląda na to, że ten cholerny lód szkodzi na wszystko!
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com
- Halik
- Posty: 62513
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
- Podziękował;: 171 razy
- Otrzymał podziękowań: 179 razy
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Re: Imieniny - Urodziny
Sylwio, bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności z okazji imienin
<kwiatek>
- Scelena
- Posty: 148747
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
- Podziękował;: 257 razy
- Otrzymał podziękowań: 200 razy
- Znak zodiaku:

Re: Imieniny - Urodziny
Młodszemu też winszujemy i 100 latek życzymy :daje_kwiaty: :kwiatkinh9:Arek pisze:Mój młody też dziś ma imieninki


- SylVWia
- Moderator
- Posty: 12004
- Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
- Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
- Lokalizacja: PNT
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
- Znak zodiaku:

- Kontakt:
Re: Imieniny - Urodziny
Kochani, bardzo, ale to baaardzo, bardzo Wam wszystkim dziękuję!!
<radocha> :kucyki:
Arku, dla młodziana również proszę przekazać życzenia :drinks:
Arku, dla młodziana również proszę przekazać życzenia :drinks:
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com





