Ubezpieczenie OC
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ubezpieczenie OC
wszystko niech im zrobią darmowe, My zapłacimy... bo i tak finalnie spadnie to na nas.
- Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
- Podziękował;: 90 razy
- Otrzymał podziękowań: 117 razy
- Znak zodiaku:

Ubezpieczenie OC
Szlag mnie trafia, że muszę temu parszywemu rządowi tyle dopłacać w inflacji i wszelkich podatkach 
- Mysza
- Moderator
- Posty: 22083
- Rejestracja: 08 paź 2014, 21:51
- Marka samochodu: Scenic/C4Picasso
- Lokalizacja: Bydzia
- Podziękował;: 90 razy
- Otrzymał podziękowań: 117 razy
- Znak zodiaku:

Ubezpieczenie OC
No kurde a prawie kupiłam skuter, jak byliśmy oglądać auto gościu miał fajnego piździota 125 na sprzedaż.
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ubezpieczenie OC
A tempaki dalej wierzą że rząd wydaje i rozdaje swoje pieniądze
Mandaty dlaczego tak poszły w górę dla bezpieczeństwa? - na pewno nie.
Mandaty dlaczego tak poszły w górę dla bezpieczeństwa? - na pewno nie.
- BogdanK
- Posty: 13169
- Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
- Marka samochodu: Kia Venga 1,6
- Lokalizacja: Katowice
- Podziękował;: 188 razy
- Otrzymał podziękowań: 164 razy
Ubezpieczenie OC
https://www.money.pl/gospodarka/tego-da ... 7920a.html
"Według ekspertów docelowo OC powinno pójść o 50-60 proc. do góry, aby sektor wrócił do rentowności."
"Według ekspertów docelowo OC powinno pójść o 50-60 proc. do góry, aby sektor wrócił do rentowności."
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Ubezpieczenie OC
Co za bzdura..
Przychody są duuużo wyższe niż wypłaty odszkodowań.
To jest jakiś obłęd.
Przychody są duuużo wyższe niż wypłaty odszkodowań.
To jest jakiś obłęd.
- BogdanK
- Posty: 13169
- Rejestracja: 22 cze 2015, 11:17
- Marka samochodu: Kia Venga 1,6
- Lokalizacja: Katowice
- Podziękował;: 188 razy
- Otrzymał podziękowań: 164 razy
Ubezpieczenie OC
https://www.money.pl/gospodarka/ubezpie ... 5728a.html
""Na tym etapie nie ma możliwości przedstawienia możliwego wypływu wzrostu minimalnych sum gwarancyjnych w ubezpieczeniu OC posiadaczy pojazdów mechanicznych na wzrost składek ubezpieczeniowych z tego tytułu. Dane te zostaną uzupełnione w toku konsultacji publicznych" - napisano w Ocenie Skutków Regulacji."
W 2023r. cena OC pójdzie w górę i to znacznie
""Na tym etapie nie ma możliwości przedstawienia możliwego wypływu wzrostu minimalnych sum gwarancyjnych w ubezpieczeniu OC posiadaczy pojazdów mechanicznych na wzrost składek ubezpieczeniowych z tego tytułu. Dane te zostaną uzupełnione w toku konsultacji publicznych" - napisano w Ocenie Skutków Regulacji."
W 2023r. cena OC pójdzie w górę i to znacznie

