Baba za kółkiem :)
- Scelena
- Posty: 148762
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
- Podziękował;: 258 razy
- Otrzymał podziękowań: 200 razy
- Znak zodiaku:

Re: Baba za kółkiem :)
Faceci strzeżcie się bo niedługo bez pracy zostaniecie <lol2>
https://www.facebook.com/11971777141254 ... 662465184/
https://www.facebook.com/11971777141254 ... 662465184/
- Scelena
- Posty: 148762
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
- Podziękował;: 258 razy
- Otrzymał podziękowań: 200 razy
- Znak zodiaku:

Re: Baba za kółkiem :)
Raz też tak właziłam do auta jak dobie kluczyki w Ładzie zatrzasnęłam <lol2> i to w ósmym miesiącu ciąży :dziecko-lozeczko:
- Scelena
- Posty: 148762
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
- Podziękował;: 258 razy
- Otrzymał podziękowań: 200 razy
- Znak zodiaku:

Re: Baba za kółkiem :)
Tą to do psychiatryka bym zamknęła za takie zachowanie .
https://www.facebook.com/Lukaszek90/vid ... 434481283/
https://www.facebook.com/Lukaszek90/vid ... 434481283/
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
- Podziękował;: 233 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
- Znak zodiaku:

Re: Baba za kółkiem :)
Oba filmy.... <blee>
Takim ludziom nie powinni w ogóle wydawać uprawnień.....
Ten facet to typowy "psychol - schizofrenik " <zdziwiony>
O babce... szkoda gadać.... <zalamka>
Takim ludziom nie powinni w ogóle wydawać uprawnień.....
Ten facet to typowy "psychol - schizofrenik " <zdziwiony>
O babce... szkoda gadać.... <zalamka>

Fabularne , dokumenty, śmieszne ...
