
Fabularne , dokumenty, śmieszne ...
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 08 cze 2016, 10:09
<okok>

Arek
-
Scelena
- Posty: 148762
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 14 lip 2016, 12:09
Może nie natura , ale ....Robi wrażenie <okok>

Scelena
-
sebap
- Administrator
- Posty: 59985
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
-
Podziękował;:
204 razy
-
Otrzymał podziękowań:
251 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: sebap » 14 lip 2016, 14:16
No duży okręt ;).
sebap
-
Halik
- Posty: 62528
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
171 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 14 lip 2016, 14:58
Nawet bardzo duży statek.
Halik
-
Scelena
- Posty: 148762
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 30 paź 2016, 10:37
Muzeum Narodowe we Wrocławiu w jesiennej scenerii <okok>

Scelena
-
sebap
- Administrator
- Posty: 59985
- Rejestracja: 12 gru 2015, 21:06
- Marka samochodu: Chevrolet Captiva 2.4 PB+LPG
- Lokalizacja: Mikstat
-
Podziękował;:
204 razy
-
Otrzymał podziękowań:
251 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: sebap » 30 paź 2016, 10:44
Ślicznie <buzki>.
sebap
-
Halik
- Posty: 62528
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
171 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 30 paź 2016, 19:51
Ładnie wygląda.
Ciekawe czy od tych roślin na ścianach mają wilgoć w środku ?? <mysli>
Halik
-
Scelena
- Posty: 148762
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 30 paź 2016, 20:04
Nie sądzę , za grube mury .
Scelena
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 31 paź 2016, 08:57
Kolory jesieni są przepiękne <okok>

Arek
-
SylVWia
- Moderator
- Posty: 12004
- Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
- Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
- Lokalizacja: PNT
-
Podziękował;:
0
-
Otrzymał podziękowań:
0
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: SylVWia » 31 paź 2016, 13:48
Przepięknie! U nas liście już prawie zleciały, nie zdążyłam ze zdjęciami. Jak nie kręgosłup to pogody nie było :(
Za to w zeszłym roku o tej porze było ślicznie, chyba wrzucałam to foto...
Koniec lata też był w tym roku ładny <okok>

SylVWia
-
Arek
- Posty: 59070
- Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
- Marka samochodu: FSO
-
Podziękował;:
233 razy
-
Otrzymał podziękowań:
127 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Arek » 31 paź 2016, 14:45
<brawo> SUPCIO <okok>
Arek
-
Halik
- Posty: 62528
- Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
- Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
- Lokalizacja: PSZ
-
Podziękował;:
171 razy
-
Otrzymał podziękowań:
179 razy
- Znak zodiaku:

-
Kontakt:
Post
autor: Halik » 31 paź 2016, 21:26
Mega foty, fajne widoki <okok>
Halik
-
Scelena
- Posty: 148762
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 22 lut 2017, 10:43
Scelena
-
Scelena
- Posty: 148762
- Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
- Marka samochodu: Seat Ibiza 1,2 TSI
- Lokalizacja: Wrocław
-
Podziękował;:
258 razy
-
Otrzymał podziękowań:
200 razy
- Znak zodiaku:

Post
autor: Scelena » 21 mar 2017, 18:09
Scelena